

4 349 ₴
Бездротова вулична сирена Ajax StreetSiren призначена для візуального та звукового оповіщення про тривогу. При тривозі, розумна централь сигналізації Ajax Hub передає бездротовий сигнал на сирену. Після отримання сигналу тривоги від централі сирена спрацьовує і лунає сигнал тривоги.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | AJAX |
| Країна виробник | Україна |
| Інтерфейс | Бездротовий |
| Вага | 528 г |
| Тип встановлення | На відкритому повітрі |
| Тип оповіщувача | Світло-звуковий |
| Гарантія | 24 місяці |
| Колір | Чорний |
| Розміри | 200х200х51 мм |
| Стан | Нове |
| Країна реєстрації бренду | Україна |
| Країна-виробник товару | Україна |
| Користувальницькі характеристики | |
| Батарея | Вбудована |
| Гучність сирени | 85-113 дБ |
| Двостороння зв'язок з централлю | Да |
| Діапазон робочих температур | -25°С до +50°С |
| Доставка/Оплата | Доставка згідно тарифів перевізника |
| Застосування | Вулична |
| Захист від злому тампером | Да |
| Клас захисту | IP54 |
| Максимальна відстань до централі | 2000 м |
| Оповіщення | Світлозвуковий |
| Протокол зв'язку | Jeweller |
| Робоча вологість | не більше 95% |
| Робоча напруга | від батарей 4,35 Вт; від зовнішнього джерела 12В: 13,5 Вт |
| Сумісність | Hub, Hub Plus, Hub 2 (2G), Hub (4G), Hub 2 Plus, Hub Hybrid (2G), Hub Hybrid (4G) |
| Термін роботи сирени від одного заряду батареї | до 5 років |
| Тип | Бездротові |
| Тип пристрою | Сирена |
| Частота передачі/прийому | 868 MHz |