

792 ₴
Для дозволу проходу через одні двері застосовується кодова панель YLI ELECTRONIC YK-168N, за допомогою якої здійснюється сканування картки та внесення паролю, відкриття замикаючого пристрою та управління сигналізацією. Надана модель задіюється для охорони різноманітних поміщень типу: офіс, підприємство чи багатоквартирний будинок. Кодова клавіатура YK-168N із вбудованим зчитувачем EM-marine.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | YLI Electronic |
| Країна виробник | Китай |
| Інтерфейс | Провідний |
| Колір | Білий |
| Матеріал | Пластик |
| Протокол зв'язку | Wiegand |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Індикація | Світлова/Звукова |
| Вага | 170 |
| Вид | LF (125-134 кГц) |
| Вихідний протокол | Wiegand |
| Гарантія | 12 місяців |
| Дальність зчитування | До 10 см |
| Доставка/Оплата | Доставка згідно тарифів перевізника |
| Застосування | У приміщенні |
| Кодонабірна панель | Так |
| Призначення | Для СКУД |
| Підтримка стандартів | EM Marine |
| Робоча вологість | не більше 95% |
| Робоча температура | -10°C ~ +50°C |
| Робоча частота пристрої | 125 КГц |
| Розміри | 117х117х21 мм |
| Режим роботи | Ідентифікація |
| Ступінь захисту | IP54 |
| Країна реєстрації бренду | Україна |
| Країна-виробник товару | Китай |
| Тип | Зчитувачі |
| Тип брелків | EM-Marine |
| Тип встановлення | Накладної |
| Тип карт | Безконтактні картки |
| Тип живлення | Активні |
| Тип підключення | Провідний |
| Тип пристрою | Зчитувач електронний безконтактний |
| Встановлення | Приміщення |
| Форм-фактор | Стаціонарний |
| Формат ідентифікації | EM Marine |