DH-ASR1101M від фірми Dahua виступає в ролі пристрою зчитує інформацію з карток доступу стандарту Mifare. Період розпізнавання ідентифікатора тривалість менш 0.1 секунди. Індикація приладу має повідомлення про сканування карт звукове та візуальне червоного або зеленого кольору. Металеві клавіші клавіатури, що володіє маркуванням цифровий від 0 до 9 і символьної * і #, підсвічуються синім кольором. Доступ на об'єкт охорони можливий завдяки скануванню безконтактної картки та внесення PIN-коду.
Зв'язок з контролюючим пристроєм здійснюється через роз'єм RS-485. При несанкціонованому проникненні в корпус приладу або відокремлення від монтажної поверхні відбувається спрацьовування тамперной захисту. Наявність функції WatchDog дозволяє віддалено здійснювати перезавантаження системи у випадку зависання. Електроживлення зчитувача напругою 10-15 V при споживанні струму до 100 мА.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Dahua Technology |
| Країна виробник | Китай |
| Індикація | Світлова/Звукова |
| Застосування | В приміщенні/Уличне |
| Матеріал | Метал |
| Протокол зв'язку | Wiegand |
| Підтримка стандартів | Mifare |
| Режим роботи | Ідентифікація |
| Робоча частота пристрою | 13,56 МГц |
| Тип встановлення | Накладної |
| Тип пристрою | Зчитувач електронний безконтактний |
| Форм-фактор | Стаціонарний |
| Додаткові | |
| Кодонабірна панель | Так |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 500 |
| Вид | HF (13.56 МГц ) |
| Вихідний протокол | Wiegand,RS485 |
| Гарантія | 24 місяці |
| Дальність зчитування | До 10 см |
| Доставка/Оплата | Доставка згідно тарифів перевізника |
| Колір | Сріблястий |
| Призначення | Для СКУД |
| Робоча вологість | не більше 95% |
| Робоча температура | -30°C ~ +60°C |
| Розміри | 110х85х26 мм |
| Стан | Нове |
| Ступінь захисту | IP55 |
| Країна реєстрації бренду | Китай |
| Країна-виробник товару | Китай |
| Тип | Зчитувачі |
| Тип брелків | Mifare |
| Тип карт | Безконтактні картки |
| Тип живлення | Активні |
| Тип підключення | Провідний |
| Встановлення | Вулиця |
| Формат ідентифікації | EM Marine |