Бездротова сирена Dahua DH-ARA10-W являє собою високоефективне внутрішньо настановний пристрій для оповіщення при тривозі в складі охоронних систем сигналізації. Оповіщення йде непоганим звуковим потоком 85db. Бездротовий зв'язок сирени проводиться за безпечною частоті 433MHz на велику відстань до 700 метрів в умовах відкритого простору. Потужність передачі: 10dBm. На борту сирени датчик розтину корпусу. Вся начинка сирени захищена міцним ABS пластиком. Кріплення проводиться на стіну. За харчування сирени стоять чотири батарейки типорозміру CR123A, заміна яких не потрібно на протязі до 1,5 років.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Dahua Technology |
| Країна виробник | Китай |
| Інтерфейс | Бездротовий |
| Вага | 200 г |
| Тип встановлення | У приміщенні |
| Тип оповіщувача | Світло-звуковий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Батарея | Вбудована |
| Гарантія | 24 місяці |
| Гучність сирени | 85 дБ |
| Двостороння зв'язок з централлю | Да |
| Діапазон робочих температур | -10°C~ +55°C |
| Доставка/Оплата | Доставка згідно тарифів перевізника |
| Застосування | Внутрішня |
| Захист від злому тампером | Да |
| Колір | Біло-червоний |
| Максимальна відстань до централі | 700 м |
| Оповіщення | Світлозвуковий |
| Робоча вологість | не більше 95% |
| Робоча напруга | Три |
| Розміри | 98х55х26 мм |
| Термін роботи сирени від одного заряду батареї | до 1.5 року |
| Стан | Нове |
| Країна реєстрації бренду | Китай |
| Країна-виробник товару | Китай |
| Тип | Бездротові |
| Тип пристрою | Сирена |
| Частота передачі/прийому | 868 MHz |