



9 555 ₴
NeoLight ALPHA Hybrid - це новий підхід в домофонії, тому що тепер можна до одного монітору одночасно під'єднати як аналогові, так і IP відеопанелі чи камери. Якщо ви звикли до знайомого 4-х дротового зʼєднання, або у вас вже є встановлений старий аналоговий відеодомофон і ви хочете просто його замінити на сучасну систему без заміни кабелю та мати всі переваги IP домофонії, то ALPHA Hybrid – це саме те, що ви давно шукали.
У той же самий час ALPHA Hybrid має всі властивості IP домофонів, але не потрібно бути IT спеціалістом, щоб його налаштувати. Все дуже просто та зрозуміло навіть для тих, хто ніколи не мав справи з IP системами.
Також монітор ALPHA Hybrid має такі можливості, як бездротове з'єднання монітору з IP панеллю виклику та IP камерами. Якщо в приміщенні вже зроблений ремонт і протягнути кабель немає можливості - під'єднувати IP панель виклику та інші монітори та IP камери до основного монітору можна через Wi-Fi. А підключити монітор до роутеру можна, використовуючи Wi-Fi або LAN з'єднання.
Завдяки підключенню до інтернету ALPHA Hybrid також дозволяє переадресовувати виклик з будь-якої відеопанелі на мобільний додаток "NeoLight" (iOS, Android), встановлений на смартфоні. Для коректної роботи необхідне лише стабільне інтернет-підключення у приміщенні, де знаходиться домофон, та у вашому смартфоні.
На додаток до всього, підтримка сигналу Full HD 1080р (1920х1080) від панелі AHD та до 5MP від панелі чи камери IP, 8“ IPS екран більшого розміру з покращеною високою роздільною здатністю 1280 х 800, запис відео та аудіо за рухом одночасно на 4 канали, улюблена mp3 мелодія на виклик та інші переваги роблять Альфа Гібрид безперечним лідером серед інших відеодомофонів.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Neolight |
| Країна виробник | Німеччина |
| Тип пристрою | Відеодомофон |
| Тип встановлення | Накладної |
| Інтерфейс | Бездротовий |
| Конфігурація з'єднань | Загальна шина |
| Кількість абонентів | 1 |
| Наявність блоку пам'яті | Так |
| Колір корпусу | Чорний |
| Стан | Новий |
| Діагональ екрану (дюйм) | 8" |
| Загальні | |
| Вага | 470 г |
| Користувальницькі характеристики | |
| Управління | Мобільний застосунок | Сенсорні кнопки | Сенсорний екран |
| Призначення | Для квартири, для приватного будинку, для офісу |
| Гарантія | 12 місяців |
| Колір | Чорний |
| Тип | IP-відеодомофон, Аналоговий відеодомофон |
| Особливості | Wi-Fi, Датчик руху, ІЧ-підсвічування, Інтерком, Керуванням |
| Комплектація | Відеодомофон" Інструкція | кроншейн |
| Робоча температура | -10°C - +55°C |
| Розміри | 200 х 149 х 23,5 мм |
| Тип підключення | Бездротові, Дротові |
| Сумісність | NeoLight |
| Країна реєстрації бренду | Німеччина |
| Країна-виробник товару | Китай |
| Дисплей | Кольоровий |
| Бездротовий стандарт | 2.4 ГГц, Wi-Fi |
| Максимальний об'єм карти пам'яті, ГБ | 512 |
| Вбудована пам'ять | Немає |
| Напруга мережі | Вбудований блок живлення 220 В/Проти POE інжектора/Живлення від 12 В |
| Підтримка зовнішньої пам'яті | MicroSD |
| Регулювання | Вимкнення дзвінка, Вимкнення підсвітки, Вимкнення сигналу виклику, Рівень гучності, Яскравість |
| Тривалість розмови | 60 с |
| Канали | 1 |
| Доставка/Оплата | Доставка згідно з тарифами-вантажами |
| Стандарти відеосигналу | AHD, CVBS, NTSC, PAL, H.264 |
| Підключаються моніторів | 10 |
| Діагональ екрану | 8" |
| Розширення відеосигнала | 2 Мп (1920х1080) |
| Кількість підключаються камер | 6 і більше |
| Кількість панелей виклику | 8 |
| Розташування монітора | Підвісний |
| Розмова з відвідувачем | Гучний зв'язок |
| Запис | Фото, Відео, Аудіо |
| Ступінь захисту корпусу | IP54 |
| Разрешение экрана | 1280x800 |
| Висота в пакованні (см) | 7 |
| Дротові інтерфейси | LAN, RJ45, 1 x DC |
| Глибина в пакованні (см) | 25.5 |
| Ширина в пакованні (см) | 24 |
| Вага в пакованні, кг | 0.74 |