


10 800 ₴
Домофон DS-KH8350-WTE1 - це мережевий відеореєстратор з 7-дюймовим IPS-дисплеєм і роздільною здатністю 1024х600, який може забезпечити якісну зйомку. IP відеодомофон Hikvision DS-KH8350-WTE1 оснащується загартованим склом, тому без проблем витримує незначні механічні удари шкоди для самого екрану. Володіє зручним оновленим призначеним для користувача інтерфейсом, що робить модель максимально зручною для всіх користувачів. Разом з таким обладнанням ви зможете переглядати живе відео з зовнішньої камери та панелі виклику.
Завдяки вбудованому Wi-Fi модулю значно спрощується процес монтажу, а також доступ до інтернету дозволяє переглядати все, що відбувається перед вашими дверима через смартфон, планшет або будь-який інший девайс з доступом до інтернету. Управління відеодомофоном здійснюється за допомогою механічних кнопок і сенсорного дисплея, які знаходяться під монітором. Встановлено мікрофон і динамік для двосторонньої розмовного зв'язку. Є можливість підключення між різними домофонами в офісі або будинку. Для локального зберігання всіх відзнятих матеріалів обладнано роз'ємом під карту пам'яті на 32 гігабайти.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Hikvision |
| Країна виробник | Китай |
| Тип пристрою | Відеодомофон |
| Тип встановлення | Накладної |
| Інтерфейс | Бездротовий |
| Конфігурація з'єднань | Загальна шина |
| Кількість абонентів | 1 |
| Наявність блоку пам'яті | Так |
| Колір корпусу | Сірий |
| Стан | Новий |
| Діагональ екрану (дюйм) | 7" |
| Загальні | |
| Вага | 355 г |
| Користувальницькі характеристики | |
| Управління | Мобільний застосунок | Сенсорні кнопки | Сенсорний екран |
| Призначення | Для квартири, для приватного будинку, для офісу |
| Гарантія | 24 місяці |
| Колір | Сірий |
| Тип | IP відеодомофон |
| Особливості | Wi-Fi, Датчик руху, ІЧ-підсвічування, Інтерком, Керуванням |
| Комплектація | Відеодомофон" Інструкція | кроншейн |
| Робоча температура | -10°C - +55°C |
| Розміри | 180 × 140 × 22.4 мм |
| Тип підключення | Бездротові, Дротові |
| Сумісність | Hik-Connect |
| Країна реєстрації бренду | Китай |
| Країна-виробник товару | Китай |
| Дисплей | Кольоровий |
| Бездротовий стандарт | 2.4 ГГц, Wi-Fi |
| Максимальний об'єм карти пам'яті, ГБ | 128 |
| Вбудована пам'ять | Немає |
| Напруга мережі | От POE инжектора/Питание от 12В |
| Підтримка зовнішньої пам'яті | MicroSD |
| Регулювання | Вимкнення дзвінка, Вимкнення підсвітки, Вимкнення сигналу виклику, Рівень гучності, Яскравість |
| Тривалість розмови | 60 с |
| Канали | 1 |
| Доставка/Оплата | Доставка згідно з тарифами-вантажами |
| Стандарти відеосигналу | H.264 |
| Підключаються моніторів | 16 |
| Діагональ екрану | 7" |
| Розширення відеосигнала | 2 Мп (1920х1080) |
| Кількість підключаються камер | 6 і більше |
| Кількість панелей виклику | 9 і більше |
| Розташування монітора | Підвісний |
| Розмова з відвідувачем | Гучний зв'язок |
| Запис | Фото, Відео, Аудіо |
| Ступінь захисту корпусу | IP54 |
| Разрешение экрана | 1024x600 |
| Висота в пакованні (см) | 6 |
| Дротові інтерфейси | LAN, RJ45, 1 x DC |
| Глибина в пакованні (см) | 23 |
| Ширина в пакованні (см) | 19 |
| Вага в пакованні, кг | 0.82 |