7 008 ₴
IP-відеодомофон – інноваційний пристрій, створений для забезпечення безпеки та комфорту у вашому будинку чи офісі. З новим інтерфейсом UI V2.0 цей відеодомофон став ще більш зручним у використанні.
7-дюймовий кольоровий сенсорний екран з роздільною здатністю 1024×600 забезпечує високу якість відображення відео та яскраві зображення.
Завдяки функції PoE ви зможете під'єднати домофон до мережі через Ethernet-кабель, що спростить процес встановлення та заощаджує час та зусилля.
Зберігання повідомлень та зображень. Домофон дозволяє зберігати повідомлення та захоплені зображення на TF-карті, що забезпечує зручний доступ до них у будь-який час. Ви завжди зможете переглянути записи й дізнатися, хто відвідав вас за вашої відсутності.
За допомогою клієнтського програмного забезпечення або мобільного додатка ви зможете відчиняти двері вашого будинку або офісу віддалено. Це особливо корисно, коли ви знаходитесь вдалині від будинку та очікуєте гостей або доставку.
Перегляд відео в режимі реального часу з панелей викликів і підключених камер в режимі реального часу. Ви зможете контролювати те, що відбувається перед дверима та навколо неї у будь-який час і бути в курсі подій.
IP-відеодомофон – це надійний продукт, який забезпечить вам безпеку, зручність та контроль за доступом до вашого будинку чи офісу. Завдяки новому інтерфейсу користувача, якісному екрану та різним функціям, пристрій є ідеальним вибором для тих, хто цінує сучасні технології та комфорт у повсякденному житті.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Hikvision |
| Країна виробник | Китай |
| Тип пристрою | Відеодомофон |
| Тип встановлення | Накладної |
| Інтерфейс | Бездротовий |
| Конфігурація з'єднань | Загальна шина |
| Кількість абонентів | 1 |
| Наявність блоку пам'яті | Так |
| Колір корпусу | Білий |
| Стан | Новий |
| Діагональ екрану (дюйм) | 7" |
| Загальні | |
| Вага | 355 г |
| Користувальницькі характеристики | |
| Управління | Мобільний застосунок | Сенсорні кнопки | Сенсорний екран |
| Призначення | Для квартири, для приватного будинку, для офісу |
| Гарантія | 24 місяці |
| Колір | Білий |
| Тип | IP відеодомофон |
| Особливості | Wi-Fi, Датчик руху, ІЧ-підсвічування, Інтерком, Керуванням |
| Комплектація | Відеодомофон" Інструкція | кроншейн |
| Робоча температура | -10°C - +50°C |
| Розміри | 175×113.5×21 мм |
| Тип підключення | Бездротові, Дротові |
| Сумісність | Hik-Connect |
| Країна реєстрації бренду | Китай |
| Країна-виробник товару | Китай |
| Дисплей | Кольоровий |
| Бездротовий стандарт | 2.4 ГГц, Wi-Fi |
| Максимальний об'єм карти пам'яті, ГБ | 128 |
| Вбудована пам'ять | Немає |
| Напруга мережі | Живлення від 12 В |
| Підтримка зовнішньої пам'яті | MicroSD |
| Регулювання | Вимкнення дзвінка, Вимкнення підсвітки, Вимкнення сигналу виклику, Рівень гучності, Яскравість |
| Тривалість розмови | 60 с |
| Канали | 1 |
| Доставка/Оплата | Доставка згідно з тарифами-вантажами |
| Стандарти відеосигналу | H.264 |
| Підключаються моніторів | 5 |
| Діагональ екрану | 7" |
| Розширення відеосигнала | 2 Мп (1920х1080) |
| Кількість підключаються камер | 5 камер |
| Кількість панелей виклику | 5 |
| Розташування монітора | Підвісний |
| Розмова з відвідувачем | Гучний зв'язок |
| Запис | Фото, Відео, Аудіо |
| Ступінь захисту корпусу | IP54 |
| Разрешение экрана | 1024x600 |
| Висота в пакованні (см) | 6 |
| Дротові інтерфейси | LAN, RJ45, 1 x DC |
| Глибина в пакованні (см) | 25 |
| Ширина в пакованні (см) | 17 |
| Вага в пакованні, кг | 0.55 |