3 667 ₴
DS-KH6100-E1 обладнаний яскравим 4.3-дюймовим кольоровим сенсорним TFT-екраном із роздільною здатністю 480x272 пікселів, що дає змогу вам легко бачити та взаємодіяти з відвідувачами. Цей відеодомофон дає змогу не тільки бачити, а й чути та говорити з гостями без потреби в фізичному контакті.
Hikvision DS-KH6100-E1 ідеально підходить для гарантування безпеки та зручного доступу в квартири, будинку, офіси та інші приміщення. Керування відбувається через інтуїтивно зрозумілий сенсорний екран і дев'ять сенсорних кнопок. Для зручного спілкування з відвідувачами передбачена функція гучного зв'язку (HandsFree). Пристрій також підтримує технологію PoE (Power over Ethernet), що спрощує його встановлення.
Однією з головних особливостей Hikvision DS-KH6100-E1 є можливість виходу в інтернет. Це дає змогу віддалено під'єднуватися до домофона з комп'ютера або смартфона, переглядаючи відео з під'єднаних камер у реальному часі або в архіві. Отже, ви завжди можете бути в курсі того, що відбувається у вашому домі, незалежно від вашого розташування. Крім того, пристрій може перенаправляти виклики на ваш смартфон, що дає змогу вам бачити, хто прийшов, навіть якщо ви не вдома.
Під'єднання до інтернету відбувається через Ethernet-кабель, а живлення — від блока живлення 12V DC (купується окремо) або через PoE (802.3af).
Пристрій працює з IP-відеокамірами й IP-відеопанелями, даючи змогу переглядати відео в реальному часі з дверних станцій та інших під'єднаних камер. Ви також можете настроювати функції пристрою відповідно до ваших потреб за допомогою чотирьох програмованих сенсорних кнопок, забезпечуючи зручне керування й персоналізацію.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Hikvision |
| Країна виробник | Китай |
| Тип пристрою | Відеодомофон |
| Тип встановлення | Накладної |
| Інтерфейс | Провідний |
| Конфігурація з'єднань | Загальна шина |
| Кількість абонентів | 1 |
| Наявність блоку пам'яті | Ні |
| Колір корпусу | Чорний |
| Стан | Новий |
| Діагональ екрану (дюйм) | 4.3" |
| Загальні | |
| Вага | 192 г |
| Користувальницькі характеристики | |
| Управління | Мобільний застосунок | Сенсорні кнопки |
| Призначення | Для квартири, для приватного будинку, для офісу |
| Гарантія | 24 місяці |
| Колір | Чорний |
| Тип | IP відеодомофон |
| Особливості | Датчик руху, ІЧ-підсвічування, Інтерком, Керуванням |
| Комплектація | Відеодомофон" Інструкція | кроншейн |
| Робоча температура | -10°C - +50°C |
| Розміри | 120 × 120 × 21 мм |
| Тип підключення | Провідні |
| Країна реєстрації бренду | Китай |
| Країна-виробник товару | Китай |
| Дисплей | Кольоровий |
| Максимальний об'єм карти пам'яті, ГБ | Немає |
| Вбудована пам'ять | Немає |
| Напруга мережі | От POE инжектора/Питание от 12В |
| Підтримка зовнішньої пам'яті | Немає |
| Регулювання | Вимкнення дзвінка, Вимкнення підсвітки, Вимкнення сигналу виклику, Рівень гучності, Яскравість |
| Тривалість розмови | 60 с |
| Канали | 1 |
| Доставка/Оплата | Доставка згідно з тарифами-вантажами |
| Стандарти відеосигналу | AHD, TVI, CVBS, NTSC, PAL |
| Підключаються моніторів | 0 |
| Діагональ екрану | 4.3" |
| Розширення відеосигнала | 960х576 |
| Кількість підключаються камер | 1 камера |
| Кількість панелей виклику | 1 |
| Розташування монітора | Підвісний |
| Розмова з відвідувачем | Гучний зв'язок |
| Ступінь захисту корпусу | IP54 |
| Разрешение экрана | 480х272 |
| Висота в пакованні (см) | 7 |
| Дротові інтерфейси | LAN, RJ45, 1 x DC |
| Глибина в пакованні (см) | 16 |
| Ширина в пакованні (см) | 15.5 |
| Вага в пакованні, кг | 0.38 |