
1 800 ₴
5МП HDCVI камера Dahua DH-HAC-T2A51P-U (2.8 мм) забезпечує максимальну роздільну здатність 5 МП з частотою 25 кадрів в секунду (16:9). Камера оснащена інтелектуальним ІЧ-підсвічуванням з максимальною дальністю освітлення до 30 м, що гарантує якість зображення в умовах низької освітленості. Об'єктив із фіксованою фокусною відстанню 2.8 мм забезпечує широкий кут огляду. Пристрій підтримує перемикання між форматами CVI/CVBS/AHD/TVI, що робить його універсальним для різних систем відеоспостереження. Камера має захист IP67 і живлення 12 VDC, ці фактори дають змогу використовувати камеру в різних погодних умовах.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Dahua Technology |
| Країна виробник | Китай |
| Дальність LED підсвічування | 0 м |
| Дальність ІЧ-підсвічування | 30 м |
| Застосування | Вулична |
| Наявність LED-підсвічування | Ні |
| Наявність ІЧ-підсвічування | Так |
| Стан | Новий |
| Тип камери | HDCVI |
| Тип матриці | CMOS |
| Форм-фактор | Купольний |
| Фізичний розмір матриці | 1/2.8" |
| Роздільна здатність (Мп) | 5 |
| Робота з зображенням | |
| BLC | Так |
| DNR | 2D |
| Інтерфейси | |
| Бездротовий інтерфейс | Ні |
| Вбудований мікрофон | Ні |
| Загальні | |
| Вага | 300 г |
| Колір | Білий |
| Матриця | |
| Роздільна здатність матриці | 2880x1620 |
| Об'єктив | |
| Світлосила об'єктива | 2 F |
| Тип об'єктива | Монофокальний |
| Кут огляду по вертикалі | 56 град. |
| Кут огляду по горизонталі | 106 град. |
| Фокусна відстань | 2.8 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Ступінь захисту корпусу | IP67 |
| Баланс білого | Автоматичний |
| Вага в пакованні, кг | 0.36 |
| Вид | Купольні |
| Можливість використання на вулиці | Так |
| Висота в пакованні (см) | 7.5 |
| Гарантія | 24 місяці |
| Глибина в пакованні (см) | 10 |
| Діапазон робочих температур | -40°C ~ +60°C |
| Динамік зворотного зв'язку | Немає |
| Додаткові характеристики | Нічне знімання — IR (30m) |
| Доставка/Оплата | Доставка згідно з тарифами-вантажами |
| Інфрачервона підсвітка | до 30 |
| Кількість вантажних місць | 1 |
| Комплектація | Відеокамера|Інструкція|Монтажний набір |
| Матеріал корпусу | Метал |
| Мікрофон | Немає |
| Мінімальна освітленість | 0.02 Lux |
| Об'єктив в комплекті | Монофокальний |
| Виробник і тип матриці | CMOS |
| Робоча вологість | до 95% |
| Робоча напруга | Дванадцять |
| Розмір матриці | 1/2.8" |
| Розміри | Ø 94 × 78 мм |
| Роздільна здатність | 5 Мп |
| Країна реєстрації бренду | Китай |
| Країна-виробник товару | Китай |
| Тип | Провідні |
| Тип встановлення | Зовнішній |
| Управління | Локальний доступ |
| Кольорова зйомка | Так |
| Ширина в пакованні (см) | 10 |