1 087 ₴
Внутрішня камера Dahua DH-HAC-T1A21P-U із серії Cooper пропонує ефективне і просте рішення для відеоспостереження. Її корпус виконаний з міцного пластику, і має об'єктив з фокусною відстанню 2.8 мм і кутом огляду 80 градусів.
Камера оснащена 2-мегапіксельною CMOS матрицею, яка записує відео з частотою 25 кадрів за секунду. Завдяки інтелектуальному інфрачервоному підсвічуванню, пристрій забезпечує якісне зображення навіть при слабкому освітленні, з дальністю дії до 25 метрів.
Технологія HDCVI дає змогу передавати відео, дані та живлення по одному коаксіальному кабелю, що значно спрощує процес встановлення. Камера може передавати сигнал на відстань до 700 метрів через коаксіальний кабель і до 300 метрів через UTP кабель. Підтримка форматів CVI, CVBS, AHD і TVI забезпечує сумісність із різними системами відеоспостереження.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Dahua Technology |
| Країна виробник | Китай |
| Дальність LED підсвічування | 0 м |
| Дальність ІЧ-підсвічування | 25 м |
| Застосування | Внутрішня |
| Наявність LED-підсвічування | Ні |
| Наявність ІЧ-підсвічування | Так |
| Стан | Новий |
| Тип камери | HDCVI |
| Тип матриці | CMOS |
| Форм-фактор | Купольний |
| Фізичний розмір матриці | 1/2.8" |
| Роздільна здатність (Мп) | 2 |
| Робота з зображенням | |
| BLC | Так |
| DNR | 2D |
| Інтерфейси | |
| Бездротовий інтерфейс | Ні |
| Вбудований мікрофон | Ні |
| Загальні | |
| Вага | 110 г |
| Колір | Білий |
| Матриця | |
| Роздільна здатність матриці | 1920x1080 |
| Об'єктив | |
| Світлосила об'єктива | 2 F |
| Тип об'єктива | Монофокальний |
| Кут огляду по вертикалі | 54 град. |
| Кут огляду по горизонталі | 100 град. |
| Фокусна відстань | 2.8 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Ступінь захисту корпусу | IP54 |
| Баланс білого | Автоматичний |
| Вага в пакованні, кг | 0.16 |
| Вид | Купольні |
| Можливість використання на вулиці | Немає |
| Висота в пакованні (см) | 8 |
| Гарантія | 24 місяці |
| Глибина в пакованні (см) | 9 |
| Діапазон робочих температур | -40°C ~ +60°C |
| Динамік зворотного зв'язку | Немає |
| Додаткові характеристики | Нічне знімання — IR (25m) |
| Доставка/Оплата | Доставка згідно з тарифами-вантажами |
| Інфрачервона підсвітка | до 25 |
| Кількість вантажних місць | 1 |
| Комплектація | Відеокамера|Інструкція|Монтажний набір |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Мікрофон | Немає |
| Мінімальна освітленість | 0.02 Lux |
| Об'єктив в комплекті | Монофокальний |
| Виробник і тип матриці | CMOS |
| Робоча вологість | до 95% |
| Робоча напруга | Дванадцять |
| Розмір матриці | 1/2.8" |
| Розміри | Ø 85х77.1 мм |
| Роздільна здатність | 2.0 Мп |
| Країна реєстрації бренду | Китай |
| Країна-виробник товару | Китай |
| Тип | Провідні |
| Тип встановлення | Внутрішній |
| Управління | Локальний доступ |
| Кольорова зйомка | Так |
| Ширина в пакованні (см) | 9 |