1 665 ₴
Камера відеоспостереження Dahua DH-HAC-HDW1200TQP-A є чудовим вибором для забезпечення безпеки в різних середовищах, як усередині будівель, так і на відкритому повітрі. Вона має міцний корпус, виготовлений з металу та пластику, і має ступінь захисту IP67, що гарантує надійний захист від пилу та вологи.
Ця модель оснащена об'єктивом з фокусною відстанню 3.6 мм і кутом огляду в 83 градуси. Внутрішній сенсор має роздільну здатність 2 мегапікселі та підтримує запис відео зі швидкістю до 25 кадрів за секунду. Інфрачервоне підсвічування дає змогу камері ефективно працювати в умовах низької освітленості на відстані до 40 метрів.
Пристрій також обладнано вбудованим мікрофоном, який записує звук разом із відео. Це дає змогу отримувати більш повне уявлення про те, що відбувається на об'єкті, й оперативно реагувати на нештатні ситуації.
У моделі реалізовані функції DNR 3D, DWDR, BLC і HLC, які покращують якість зображення в складних умовах освітлення. Камера має такі можливості в області виявлення та ідентифікації об'єктів: об'єкти можуть бути виявлені на відстані до 50 метрів, спостереження за об'єктом до 20 метрів, розпізнавання - до 10 метрів, а ідентифікація - до 5 метрів.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Dahua Technology |
| Країна виробник | Китай |
| Дальність LED підсвічування | 0 м |
| Дальність ІЧ-підсвічування | 40 м |
| Застосування | Вулична |
| Наявність LED-підсвічування | Ні |
| Наявність ІЧ-підсвічування | Так |
| Стан | Новий |
| Тип камери | HDCVI |
| Тип матриці | CMOS |
| Форм-фактор | Купольний |
| Фізичний розмір матриці | 1/2.8" |
| Роздільна здатність (Мп) | 2 |
| Робота з зображенням | |
| BLC | Так |
| DNR | 2D |
| Інтерфейси | |
| Бездротовий інтерфейс | Ні |
| Вбудований мікрофон | Так |
| Загальні | |
| Вага | 320 г |
| Колір | Білий |
| Матриця | |
| Роздільна здатність матриці | 1920x1080 |
| Об'єктив | |
| Світлосила об'єктива | 2 F |
| Тип об'єктива | Монофокальний |
| Кут огляду по вертикалі | 48 град. |
| Кут огляду по горизонталі | 83 град. |
| Фокусна відстань | 3.6 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Ступінь захисту корпусу | IP67 |
| Баланс білого | Автоматичний |
| Вага в пакованні, кг | 0.5 |
| Вид | Купольні |
| Можливість використання на вулиці | Так |
| Висота в пакованні (см) | 13.5 |
| Гарантія | 24 місяці |
| Глибина в пакованні (см) | 15.5 |
| Діапазон робочих температур | -40°C ~ +60°C |
| Динамік зворотного зв'язку | Немає |
| Додаткові характеристики | Нічне знімання — IR (40m) |
| Доставка/Оплата | Доставка згідно з тарифами-вантажами |
| Інфрачервона підсвітка | до 40 |
| Кількість вантажних місць | 1 |
| Комплектація | Відеокамера|Інструкція|Монтажний набір |
| Матеріал корпусу | Метал/пластик |
| Мікрофон | Так |
| Мінімальна освітленість | 0.01 Lux |
| Об'єктив в комплекті | Монофокальний |
| Виробник і тип матриці | CMOS |
| Робоча вологість | до 95% |
| Робоча напруга | Дванадцять |
| Розмір матриці | 1/2.8" |
| Розміри | 140 x 135 x 155 мм |
| Роздільна здатність | 2.0 Мп |
| Країна реєстрації бренду | Китай |
| Країна-виробник товару | Китай |
| Тип | Провідні |
| Тип встановлення | Зовнішній |
| Управління | Локальний доступ |
| Кольорова зйомка | Так |
| Ширина в пакованні (см) | 14 |