
3 420 ₴
8 МП HDCVI камера Dahua DH-HAC-HDW1801TP (2.8мм) пропонує високоякісне відеоспостереження з роздільною здатністю 8МП за 15 кадрів на секунду. Обладнана об'єктивом 2.8 мм, що забезпечує кут огляду в 106°, що дає змогу широко охопити сцену.
Інфрачервоне підсвічування камери може досягати до 60 метрів, забезпечуючи відеоспостереження навіть в умовах низької освітленості. Камера підтримує формати передачі відеосигналу CVI, CVBS, AHD і TVI, що робить її сумісною з різними відеосистемами.
Ця HDCVI камера від Dahua працює від джерела живлення 12V DC і має захист від вологи та пилу з рейтингом IP67, що робить її придатною для використання в різних кліматичних умовах.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Dahua Technology |
| Країна виробник | Китай |
| Дальність LED підсвічування | 0 м |
| Дальність ІЧ-підсвічування | 60 м |
| Застосування | Вулична |
| Наявність LED-підсвічування | Ні |
| Наявність ІЧ-підсвічування | Так |
| Стан | Новий |
| Тип камери | HDCVI |
| Тип матриці | CMOS |
| Форм-фактор | Купольний |
| Фізичний розмір матриці | 1/2.8" |
| Роздільна здатність (Мп) | 8 |
| Робота з зображенням | |
| BLC | Так |
| DNR | 2D |
| Інтерфейси | |
| Бездротовий інтерфейс | Ні |
| Вбудований мікрофон | Ні |
| Загальні | |
| Вага | 500 г |
| Колір | Білий |
| Матриця | |
| Роздільна здатність матриці | 3840х2160 |
| Об'єктив | |
| Світлосила об'єктива | 2 F |
| Тип об'єктива | Монофокальний |
| Кут огляду по вертикалі | 56 град. |
| Кут огляду по горизонталі | 106 град. |
| Фокусна відстань | 2.8 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Ступінь захисту корпусу | IP67 |
| Баланс білого | Автоматичний |
| Вага в пакованні, кг | 0.66 |
| Вид | Купольні |
| Можливість використання на вулиці | Так |
| Висота в пакованні (см) | 13.5 |
| Гарантія | 24 місяці |
| Глибина в пакованні (см) | 15.5 |
| Діапазон робочих температур | -40°C ~ +60°C |
| Динамік зворотного зв'язку | Немає |
| Додаткові характеристики | Нічне знімання — IR (60m) |
| Доставка/Оплата | Доставка згідно з тарифами-вантажами |
| Інфрачервона підсвітка | до 60 |
| Кількість вантажних місць | 1 |
| Комплектація | Відеокамера|Інструкція|Монтажний набір |
| Матеріал корпусу | Метал |
| Мікрофон | Немає |
| Мінімальна освітленість | 0.01 Lux |
| Об'єктив в комплекті | Монофокальний |
| Виробник і тип матриці | CMOS |
| Робоча вологість | до 95% |
| Робоча напруга | Дванадцять |
| Розмір матриці | 1/2.8" |
| Розміри | 135 x 135 x 155 мм |
| Роздільна здатність | 8 Мп |
| Країна реєстрації бренду | Китай |
| Країна-виробник товару | Китай |
| Тип | Провідні |
| Тип встановлення | Зовнішній |
| Управління | Локальний доступ |
| Кольорова зйомка | Так |
| Ширина в пакованні (см) | 13.5 |