1 170 ₴
Камера Dahua DH-HAC-HFW1200CLP-IL-A розроблена для ефективного моніторингу та захисту об'єктів як усередині приміщень, так і на вулиці. Вона підтримує кілька відеоформатів, зокрема HDCVI, CVBS, AHD і TVI, що дає змогу використовувати її з різними відеореєстраторами DVR і HDCVI/HD-TVI.
Корпус виготовлено з міцного пластику, він має клас захисту IP67, що робить його стійким до пилу і вологи, а також до екстремальних температур у діапазоні від -40°C до +60°C.
Пристрій оснащений фіксованим об'єктивом з фокусною відстанню 2.8 мм і широким кутом огляду до 102°. В основі пристрою лежить кольорова матриця CMOS з роздільною здатністю 2 Мп, що дає змогу отримувати зображення з роздільною здатністю 1920x1080 пікселів.
Однією з головних переваг цієї моделі є інтелектуальна система подвійного підсвічування. Вона автоматично активує біле світло в разі виявлення об'єкта в зоні дії функції захисту периметра/SMD Plus камери AI XVR, забезпечуючи чіткі та яскраві зображення навіть в умовах низької освітленості. У разі виходу об'єкта із зони дії камера перемикається на ІЧ-підсвічування з радіусом дії до 20 метрів.
Вбудований мікрофон дає змогу записувати відео зі звуком, що підвищує ефективність моніторингу та дає змогу оперативно реагувати на події, що відбуваються. Технологія 3DNR мінімізує шуми на зображенні, покращуючи його якість.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Dahua Technology |
| Країна виробник | Китай |
| Дальність LED підсвічування | 20 м |
| Дальність ІЧ-підсвічування | 20 м |
| Застосування | Вулична |
| Наявність LED-підсвічування | Так |
| Наявність ІЧ-підсвічування | Так |
| Стан | Новий |
| Тип камери | HDCVI |
| Тип матриці | CMOS |
| Форм-фактор | Циліндричний (bullet) |
| Фізичний розмір матриці | 1/2.8" |
| Роздільна здатність (Мп) | 2 |
| Робота з зображенням | |
| BLC | Так |
| DNR | 2D |
| Інтерфейси | |
| Бездротовий інтерфейс | Ні |
| Вбудований мікрофон | Так |
| Загальні | |
| Вага | 180 г |
| Колір | Білий |
| Матриця | |
| Роздільна здатність матриці | 1920x1080 |
| Об'єктив | |
| Світлосила об'єктива | 2 F |
| Тип об'єктива | Монофокальний |
| Кут огляду по вертикалі | 48 град. |
| Кут огляду по горизонталі | 83 град. |
| Фокусна відстань | 3.6 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Ступінь захисту корпусу | IP67 |
| Баланс білого | Автоматичний |
| Вага в пакованні, кг | 0.26 |
| Вид | Циліндричні, Вуличні |
| Можливість використання на вулиці | Так |
| Висота в пакованні (см) | 7.5 |
| Гарантія | 24 місяці |
| Глибина в пакованні (см) | 18 |
| Діапазон робочих температур | -40°C ~ +60°C |
| Динамік зворотного зв'язку | Немає |
| Додаткові характеристики | Нічне знімання — IR+LED (20/20m) |
| Доставка/Оплата | Доставка згідно з тарифами-вантажами |
| Інфрачервона підсвітка | до 20 |
| Кількість вантажних місць | 1 |
| Комплектація | Відеокамера|Інструкція|Монтажний набір |
| Матеріал корпусу | Метал |
| Мікрофон | Так |
| Мінімальна освітленість | 0.01 Lux |
| Об'єктив в комплекті | Монофокальний |
| Особливості | LED прожектор, Smart Dual Light, Для вулиці, запис звуку, можливість нічного знімання |
| Виробник і тип матриці | CMOS |
| Робоча вологість | до 95% |
| Робоча напруга | Дванадцять |
| Розмір матриці | 1/2.8" |
| Розміри | 163.4 × 69.7 × 70 мм |
| Роздільна здатність | 2.0 Мп |
| Країна реєстрації бренду | Китай |
| Країна-виробник товару | Китай |
| Тип | Провідні |
| Тип встановлення | Зовнішній |
| Управління | Локальний доступ |
| Кольорова зйомка | Так |
| Ширина в пакованні (см) | 9 |