3 330 ₴
Вулична Dahua DH-HAC-HFW1200RP-Z-A (2.7-12 мм) виконана в міцному металевому корпусі, що гарантує високий ступінь захисту внутрішніх компонентів від впливу навколишнього середовища. Завдяки класу захисту IP67, пристрій повністю захищений від пилу і вологи, зберігаючи працездатність навіть за екстремальних температур від -40°C до +60°C. Моторизований об'єктив камери дає змогу змінювати фокусну відстань від 2.7 до 12 мм, що забезпечує широкий діапазон кутів огляду по горизонталі - від 28.3° до 98.2°.
Вона оснащена сучасною кольоровою матрицею 2-мегапіксельного формату CMOS з роздільною здатністю 1920 x 1080 пікселів. Вбудоване інфрачервоне підсвічування, що працює на дистанції до 80 метрів, дає змогу отримувати якісне відео навіть у повній темряві. При настанні ночі камера автоматично перемикається в чорно-білий режим завдяки вбудованому датчику освітленості.
Модель DH-HAC-HFW1200RP-Z-A підтримує кілька відеоформатів, включно з HDCVI і CVBS, що дає змогу використовувати камеру з різними відеореєстраторами, як цифровими DVR, так і HDCVI.
Вбудований мікрофон дає змогу записувати відео зі звуком, фіксуючи не тільки візуальні, а й звукові події, що значно підвищує інформативність записів і сприяє швидкому реагуванню на ситуації, що відбуваються.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Dahua Technology |
| Країна виробник | Китай |
| Дальність LED підсвічування | 0 м |
| Дальність ІЧ-підсвічування | 80 м |
| Застосування | Вулична |
| Наявність LED-підсвічування | Ні |
| Наявність ІЧ-підсвічування | Так |
| Стан | Новий |
| Тип камери | HDCVI |
| Тип матриці | CMOS |
| Форм-фактор | Циліндричний (bullet) |
| Фізичний розмір матриці | 1/2.8" |
| Роздільна здатність (Мп) | 2 |
| Робота з зображенням | |
| BLC | Так |
| DNR | 2D |
| Інтерфейси | |
| Бездротовий інтерфейс | Ні |
| Вбудований мікрофон | Так |
| Загальні | |
| Вага | 580 г |
| Колір | Білий |
| Об'єктив | |
| Максимальне значення фокусної відстані | 12 мм |
| Мінімальне значення фокусної відстані | 2.7 мм |
| Світлосила об'єктива | 1.6 F |
| Тип об'єктива | Моторизований |
| Кут огляду по вертикалі | 51.9 град. |
| Кут огляду по горизонталі | 98.2 град. |
| Фокусна відстань | 2.7 мм |
| Матриця | |
| Роздільна здатність матриці | 1920x1080 |
| Користувальницькі характеристики | |
| Ступінь захисту корпусу | IP67 |
| Баланс білого | Автоматичний |
| Вага в пакованні, кг | 0.72 |
| Вид | Циліндричні, Вуличні |
| Можливість використання на вулиці | Так |
| Висота в пакованні (см) | 11 |
| Гарантія | 24 місяці |
| Глибина в пакованні (см) | 24 |
| Діапазон робочих температур | –30 °C - +60 °C |
| Динамік зворотного зв'язку | Немає |
| Додаткові характеристики | Нічне знімання — IR (80m) |
| Доставка/Оплата | Доставка згідно з тарифами-вантажами |
| Інфрачервона підсвітка | до 80 |
| Кількість вантажних місць | 1 |
| Комплектація | Відеокамера|Інструкція|Монтажний набір |
| Матеріал корпусу | Метал |
| Мікрофон | Так |
| Мінімальна освітленість | 0.01 Lux |
| Об'єктив в комплекті | Варіфокальний |
| Виробник і тип матриці | CMOS |
| Робоча вологість | до 95% |
| Робоча напруга | Дванадцять |
| Розмір матриці | 1/2.8" |
| Розміри | 209.6 × 90.4 × 90.4 мм |
| Роздільна здатність | 2.0 Мп |
| Країна реєстрації бренду | Китай |
| Країна-виробник товару | Китай |
| Тип | Провідні |
| Тип встановлення | Зовнішній |
| Управління | Локальний доступ |
| Кольорова зйомка | Так |
| Ширина в пакованні (см) | 12 |