2 970 ₴
Dahua DH-HAC-HFW1801TLMP-IL-A ідеально підходить для забезпечення безпеки в різних умовах, як усередині приміщень, так і на вулиці. Камера має корпус із металу та пластику, а її ступінь захисту відповідає IP67, що гарантує стійкість до пилу та вологи (RH95 % Max), а також можливість роботи в широкому діапазоні температур від -40°C до +60°C.
Вона оснащена фіксованим об'єктивом із фокусною відстанню 2.8 мм і кутом огляду 106°. В основі лежить кольорова матриця 4K CMOS, що забезпечує роздільну здатність 4K (3840х2160).
Для роботи в умовах недостатньої освітленості камера оснащена вбудованим ІЧ-підсвічуванням, яке охоплює відстань до 40 метрів, а також LED-підсвічуванням для такої ж дистанції.
Наявність вбудованого мікрофона дає змогу записувати відео зі звуком, що надає більш повне розуміння ситуації та оперативне реагування на нештатні ситуації.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Dahua Technology |
| Країна виробник | Китай |
| Дальність LED підсвічування | 40 м |
| Дальність ІЧ-підсвічування | 40 м |
| Застосування | Вулична |
| Наявність LED-підсвічування | Так |
| Наявність ІЧ-підсвічування | Так |
| Стан | Новий |
| Тип камери | HDCVI |
| Тип матриці | CMOS |
| Форм-фактор | Циліндричний (bullet) |
| Фізичний розмір матриці | 1/2.8" |
| Роздільна здатність (Мп) | 8 |
| Робота з зображенням | |
| BLC | Так |
| DNR | 2D |
| Інтерфейси | |
| Бездротовий інтерфейс | Ні |
| Вбудований мікрофон | Так |
| Загальні | |
| Вага | 300 г |
| Колір | Білий |
| Матриця | |
| Роздільна здатність матриці | 3840х2160 |
| Об'єктив | |
| Світлосила об'єктива | 2 F |
| Тип об'єктива | Монофокальний |
| Кут огляду по вертикалі | 56 град. |
| Кут огляду по горизонталі | 106 град. |
| Фокусна відстань | 2.8 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Ступінь захисту корпусу | IP67 |
| Баланс білого | Автоматичний |
| Вага в пакованні, кг | 0.46 |
| Вид | Циліндричні, Вуличні |
| Можливість використання на вулиці | Так |
| Висота в пакованні (см) | 11 |
| Гарантія | 24 місяці |
| Глибина в пакованні (см) | 24 |
| Діапазон робочих температур | -40°C ~ +60°C |
| Динамік зворотного зв'язку | Немає |
| Додаткові характеристики | Нічне знімання — IR+LED (40/40m) |
| Доставка/Оплата | Доставка згідно з тарифами-вантажами |
| Інфрачервона підсвітка | до 40 |
| Кількість вантажних місць | 1 |
| Комплектація | Відеокамера|Інструкція|Монтажний набір |
| Матеріал корпусу | Метал |
| Мікрофон | Так |
| Мінімальна освітленість | 0.01 Lux |
| Об'єктив в комплекті | Монофокальний |
| Особливості | LED прожектор, Smart Dual Light, Для вулиці, запис звуку, можливість нічного знімання |
| Виробник і тип матриці | CMOS |
| Робоча вологість | до 95% |
| Робоча напруга | Дванадцять |
| Розмір матриці | 1/2.8" |
| Розміри | 198.4 × 80.2 × 76.2 мм |
| Роздільна здатність | 8 Мп |
| Країна реєстрації бренду | Китай |
| Країна-виробник товару | Китай |
| Тип | Провідні |
| Тип встановлення | Зовнішній |
| Управління | Локальний доступ |
| Кольорова зйомка | Так |
| Ширина в пакованні (см) | 12 |