Камера Dahua DH-HAC-HFW1500CLP-IL-A підходить для використання як усередині будівель, так і на відкритих просторах. Вона сумісна з різними відеостандартами, включно з HDCVI, CVBS, AHD, і TVI. Це дає змогу під'єднувати її до цифрових відеореєстраторів DVR, а також до пристроїв HDCVI і HD-TVI.
Корпус виконаний з надійного пластику і відповідає стандарту захисту IP67. Це означає, що пристрій захищений від потрапляння пилу і вологи (RH95% Max), а також здатний працювати за екстремальних температур від -40°C до +60°C.
Камера оснащена фіксованим об'єктивом із фокусною відстанню 2.8 мм, що забезпечує кут огляду 106°.
Вона оснащена 5-мегапіксельною кольоровою матрицею CMOS з роздільною здатністю 2880x1620 пікселів. Вбудоване ІЧ-підсвічування і LED-підсвічування дають змогу камері ефективно освітлювати простір перед нею до 20 метрів навіть у повній темряві.
Також є вбудований мікрофон для запису звуку, що дає змогу отримувати більш повне уявлення про події, що відбуваються, і оперативно реагувати на позаштатні ситуації.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Dahua Technology |
| Країна виробник | Китай |
| Дальність LED підсвічування | 20 м |
| Дальність ІЧ-підсвічування | 20 м |
| Застосування | Вулична |
| Наявність LED-підсвічування | Так |
| Наявність ІЧ-підсвічування | Так |
| Стан | Новий |
| Тип камери | HDCVI |
| Тип матриці | CMOS |
| Форм-фактор | Циліндричний (bullet) |
| Фізичний розмір матриці | 1/2.8" |
| Роздільна здатність (Мп) | 5 |
| Робота з зображенням | |
| BLC | Так |
| DNR | 2D |
| Інтерфейси | |
| Бездротовий інтерфейс | Ні |
| Вбудований мікрофон | Так |
| Загальні | |
| Вага | 190 г |
| Колір | Білий |
| Матриця | |
| Роздільна здатність матриці | 2880x1620 |
| Об'єктив | |
| Світлосила об'єктива | 1.6 F |
| Тип об'єктива | Монофокальний |
| Кут огляду по вертикалі | 56 град. |
| Кут огляду по горизонталі | 106 град. |
| Фокусна відстань | 2.8 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Ступінь захисту корпусу | IP67 |
| Баланс білого | Автоматичний |
| Вага в пакованні, кг | 0.28 |
| Вид | Циліндричні, Вуличні |
| Можливість використання на вулиці | Так |
| Висота в пакованні (см) | 8 |
| Гарантія | 24 місяці |
| Глибина в пакованні (см) | 18.5 |
| Діапазон робочих температур | -40°C ~ +60°C |
| Динамік зворотного зв'язку | Немає |
| Додаткові характеристики | Нічне знімання — IR+LED (20/20m) |
| Доставка/Оплата | Доставка згідно з тарифами-вантажами |
| Інфрачервона підсвітка | до 20 |
| Кількість вантажних місць | 1 |
| Комплектація | Відеокамера|Інструкція|Монтажний набір |
| Матеріал корпусу | Метал |
| Мікрофон | Так |
| Мінімальна освітленість | 0.05 Lux |
| Об'єктив в комплекті | Монофокальний |
| Особливості | LED прожектор, Smart Dual Light, Для вулиці, запис звуку, можливість нічного знімання |
| Виробник і тип матриці | CMOS |
| Робоча вологість | до 95% |
| Робоча напруга | Дванадцять |
| Розмір матриці | 1/2.8" |
| Розміри | 163.4 × 69.7 × 70 мм |
| Роздільна здатність | 5 Мп |
| Країна реєстрації бренду | Китай |
| Країна-виробник товару | Китай |
| Тип | Провідні |
| Тип встановлення | Зовнішній |
| Управління | Локальний доступ |
| Кольорова зйомка | Так |
| Ширина в пакованні (см) | 9 |