

95 260 ₴
Вулична поворотна IP-відеокамера Provision-ISR Z7-37IPEN-4(IR) (6-222 мм) з роздільною здатністю 4 Мп, 37-кратним зумом, ІЧ-підсвічуванням на 400 метрів, AI-функціями, автотрекінгами, визначення цільових типів, захист периметра, виявлення зниклих предметів) та розпізнаванням облич для системи IP-відеоспостереження.
PTZ-камера Provision ISR Z7-37IPEN-4(IR) оснащена 37-кратним оптичним зумом та інфрачервоним підсвічуванням з дальністю до 400 м. Забезпечує зображення роздільною здатністю 4 Мп з підтримкою WDR 120 дБ для роботи в складних умовах освітлення. Швидкість повороту досягає 240°/с за точності позиціонування 0.1°. Підтримуються функції автоматичного супроводу об'єкта, живлення PoE++ та протокол ONVIF. Камера має ступінь захисту IP67, вбудований вентилятор і обігрівач, а також слот для microSD до 256 ГБ.
PTZ IP-відеокамера Z7-37IPEN-4(IR) відповідає вимогам NDAA і пропонує вражаючу якість відео та функціональні можливості. Цю камеру можна встановити практично в будь-якому місці за допомогою додаткових аксесуарів, і вона повністю сумісна з платформами Provision-ISR (Ossia NVR, Ossia VMS, мобільний додаток Provision Cam2).
Камера встановлюється на монтажний кронштейн із використанням комплектних кріпильних елементів. Підключення до мережі здійснюється стандартним кабелем "вита пара" з роз'ємами RJ45. Живлення може подаватися як від зовнішнього блоку 12, так і за технологією PoE. Налаштування параметрів (мережа, відео, якість зображення та ін.) виконується через web‑інтерфейс з використанням браузера ПК або ноутбука. Доступ до інтерфейсу захищений паролем.
IP-камера підтримує перегляд відеопотоку та керування налаштуваннями не тільки в локальній мережі, але й через інтернет з будь-якої точки світу. Підключення здійснюється за унікальною IP-адресою камери через web-інтерфейс. Доступ можливий з комп'ютерів, ноутбуків, а також мобільних пристроїв на базі iOS та Android.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Provision-ISR |
| Країна виробник | Ізраїль |
| Тип камери | IP |
| Форм-фактор | Поворотний |
| Застосування | Вулична |
| Тип матриці | CMOS |
| Фізичний розмір матриці | 1/1.8" |
| Роздільна здатність (Мп) | 4 |
| Формат стиснення | H. 265, H.264+/H.264, H. 264, MJPEG, H.265+/H.265 |
| Зображення картинки | Кольорова |
| Режим зйомки "День/ніч" | Так |
| Перемикання режимів "День/ніч" | ICR |
| Наявність ІЧ-підсвічування | Так |
| Дальність ІЧ-підсвічування | 400 м |
| Стан | Новий |
| Датчик руху | Так |
| Наявність LED-підсвічування | Ні |
| Дальність LED підсвічування | 0 м |
| Матриця | |
| Роздільна здатність матриці | 2560х1440 |
| Кількість мегапікселів | 4 Мп |
| Чутливість | 0.0001 люкс |
| Сигнал/шум | 56 дБ |
| Об'єктив | |
| Тип об'єктива | Трансфокальний |
| Світлосила об'єктива | 1.6 F |
| Фокусна відстань | 6 мм |
| Мінімальне значення фокусної відстані | 6 мм |
| Кут огляду по горизонталі | 59 град. |
| Робота з зображенням | |
| WDR | Так |
| DNR | Так |
| BLC | Так |
| Виявлення руху | Так |
| Інтерфейси | |
| Бездротовий інтерфейс | Ні |
| Порт для SD-карти | Так |
| Вбудований мікрофон | Ні |
| Загальні | |
| Антивандальний корпус | Так |
| Захист обладнання від води і пилу IP | IP67 |
| Кут повороту | 360 град. |
| Кут нахилу | 180 град. |
| Живлення | Мережа 12В |
| Напруга | 12 В |
| Мінімальна робоча температура | -30 град. |
| Максимальна робоча температура | 50 град. |
| Довжина | 219.9 мм |
| Ширина | 219.9 мм |
| Висота | 358.5 мм |
| Вага | 6000 г |
| Колір | Білий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Управління | Віддалений доступ |
| Гарантія | 24 місяці |
| Тип | Провідні |
| Вид | Speed Dome, Купольні, Вуличні |
| Особливості | POE, PTZ, Для вулиці, запис звуку, можливість нічного знімання, Розумна, Трекінг |
| Тип встановлення | Зовнішній |
| Інтерфейси | LAN, Ethernet, RJ-45, Micro SD |
| Комплектація | Камера Provision-ISR, монтажний шаблон, монтажний комплект, інструкція |
| Розміри | Ø 219.9 × 358.5 мм |
| Матеріал корпусу | Метал |
| Сумісність | Provision CAM 2 |
| Роздільна здатність камери | 4 |
| Діапазон робочих температур | -30°C - +50°C |
| Розширення відео | 2560x1440 |
| Розмір матриці | 1/1.8″ |
| Інфрачервона підсвітка | до 400 |
| Країна реєстрації бренду | Ізраїль |
| Країна-виробник товару | Ізраїль |
| Виробник і тип матриці | CMOS |
| Робоча вологість | до 90% |
| Слот для карт пам'яті | MicroSD |
| Максимальний об'єм карти пам'яті, ГБ | 256 |
| Оптичний зум | 37x |
| Поворот | 360 |
| Нахил | 180 |
| Доставка/Оплата | Доставка згідно з тарифами-вантажами |
| Ступінь захисту корпусу | IP67 |
| Формат відео | H.264, H.264+, H.265, H.265+ |
| Сумісна версія ОС | Android 10.0 і вище,iOS 10 і вище |
| Висота в пакованні (см) | 36 |
| Дротові інтерфейси | LAN, RJ45, 1 x DC |
| Глибина в пакованні (см) | 22 |
| Ширина в пакованні (см) | 22 |
| Кількість в пакованні | 1 |
| Максимальне значення фокусної відстані | 222 мм |
| Нічне знімання | IR (400m) |
| Вага в пакованні, кг | 6 |
| Цифровий зум | 8x |