


7 480 ₴
Вулична IP-відеокамера Provision-ISR I4-340IPEN-36-G-V4 з роздільною здатністю 4 Мп, ІЧ-підсвічуванням та відеоаналітикою для системи відеоспостереження. Підтримка аналітики DDA2 забезпечує розширену класифікацію об'єктів: розпізнавання людей та машин, підрахунок об'єктів, захист периметра. Камера підтримує додаткові функції на базі алгоритмів ШІ: детекцію облич (до 10 облич у кадрі), теплову карту руху, а також оснащена агентом Check Point Quantum IoT Nano для захисту від кібератак.
4 Мп циліндрична (Bullet) камера I4-340IPEN-36-G-V4, оснащена об'єктивом з фіксованою фокусною відстанню 3.6 мм, призначена для відеоспостереження на відстані до 40 м як у приміщенні, так і на вулиці.
Відеоаналітика камери включає базові функції контролю стану пристрою, DDA‑аналітику для визначення людей та транспортних засобів, захист периметра, а також додаткові ШІ‑модулі (детекція облич, теплова карта). Розширена система аналітики DDA2 забезпечує детальну класифікацію об'єктів та мінімізацію помилкових тривог.
На відміну від стандартної піксельної аналітики, яка відзначає будь-які зміни у кадрі, відеоаналітика DDA розрізняє людей та транспортні засоби, знижуючи кількість хибних тривог. При цьому друге покоління відеоаналітики DDA2 забезпечує розширену класифікацію об'єктів, включаючи додаткові параметри (колір одягу, марка автомобіля), а також підтримує функції підрахунку, теплових карт та детекції облич. Це дозволяє використовувати камеру не тільки для охорони периметра, але й для аналітики та статистики.
Камера встановлюється на монтажний кронштейн із використанням комплектних кріпильних елементів. Підключення до мережі здійснюється стандартним кабелем "вита пара" з роз'ємами RJ45. Живлення може подаватися як від зовнішнього блоку 12, так і за технологією PoE. Налаштування параметрів (мережа, відео, якість зображення та ін.) виконується через web‑інтерфейс з використанням браузера ПК або ноутбука. Доступ до інтерфейсу захищений паролем.
IP-камера підтримує перегляд відеопотоку та керування налаштуваннями не тільки в локальній мережі, але й через інтернет з будь-якої точки світу. Підключення здійснюється за унікальною IP-адресою камери через web-інтерфейс. Доступ можливий з комп'ютерів, ноутбуків, а також мобільних пристроїв на базі iOS та Android.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Provision-ISR |
| Країна виробник | Ізраїль |
| Тип камери | IP |
| Форм-фактор | Циліндричний (bullet) |
| Застосування | Вулична |
| Тип матриці | CMOS |
| Фізичний розмір матриці | 1/3" |
| Роздільна здатність (Мп) | 4 |
| Формат стиснення | H. 265, H. 264, H.264+/H.264, MJPEG, H.265+/H.265 |
| Зображення картинки | Кольорова |
| Режим зйомки "День/ніч" | Так |
| Перемикання режимів "День/ніч" | ICR |
| Наявність ІЧ-підсвічування | Так |
| Дальність ІЧ-підсвічування | 40 м |
| Стан | Новий |
| Датчик руху | Так |
| Наявність LED-підсвічування | Ні |
| Дальність LED підсвічування | 0 м |
| Матриця | |
| Роздільна здатність матриці | 2592x1944 |
| Кількість мегапікселів | 4 Мп |
| Чутливість | 0.005 люкс |
| Сигнал/шум | 56 дБ |
| Об'єктив | |
| Тип об'єктива | Монофокальний |
| Світлосила об'єктива | 1.6 F |
| Фокусна відстань | 3.6 мм |
| Кут огляду по горизонталі | 79 град. |
| Робота з зображенням | |
| WDR | Так |
| DNR | Так |
| BLC | Так |
| Виявлення руху | Так |
| Інтерфейси | |
| Бездротовий інтерфейс | Ні |
| Порт для SD-карти | Так |
| Вбудований мікрофон | Так |
| Загальні | |
| Антивандальний корпус | Так |
| Захист обладнання від води і пилу IP | IP67 |
| Живлення | Мережа 12В |
| Напруга | 12 В |
| Мінімальна робоча температура | -30 град. |
| Максимальна робоча температура | 60 град. |
| Довжина | 220.8 мм |
| Ширина | 79.4 мм |
| Висота | 81.2 мм |
| Вага | 800 г |
| Колір | Чорний |
| Користувальницькі характеристики | |
| Управління | Віддалений доступ |
| Гарантія | 24 місяці |
| Тип | Провідні |
| Вид | Циліндричні, Вуличні |
| Особливості | POE, Для вулиці, запис звуку, можливість нічного знімання, Розумна |
| Тип встановлення | Зовнішній |
| Інтерфейси | LAN, Ethernet, RJ-45, Micro SD |
| Комплектація | Камера Provision-ISR, монтажний шаблон, монтажний комплект, інструкція |
| Розміри | 220.8 x 79.4 x 81.2 мм |
| Матеріал корпусу | Метал/пластик |
| Сумісність | Provision CAM 2 |
| Роздільна здатність камери | 4 |
| Діапазон робочих температур | -30°C - +60°C |
| Розширення відео | 2592x1944 |
| Розмір матриці | 1/3" |
| Інфрачервона підсвітка | до 40 |
| Країна реєстрації бренду | Ізраїль |
| Країна-виробник товару | Ізраїль |
| Виробник і тип матриці | CMOS |
| Робоча вологість | до 90% |
| Слот для карт пам'яті | MicroSD |
| Максимальний об'єм карти пам'яті, ГБ | 256 |
| Доставка/Оплата | Доставка згідно з тарифами-вантажами |
| Ступінь захисту корпусу | IP67 |
| Формат відео | H.264, H.264+, H.265, H.265+ |
| Сумісна версія ОС | Android 10.0 і вище,iOS 10 і вище |
| Висота в пакованні (см) | 7.94 |
| Дротові інтерфейси | LAN, RJ45, 1 x DC |
| Глибина в пакованні (см) | 8.12 |
| Ширина в пакованні (см) | 22.08 |
| Кількість в пакованні | 1 |
| Нічне знімання | IR (40m) |
| Вага в пакованні, кг | 0.8 |