19 800 ₴
Меблевий сейф GRIFFON M.30.E WHITE GLOSS — це надійне та компактне рішення для захисту цінностей у домашніх та офісних умовах. Внутрішній простір сейфу розрахований на зберігання документів формату А4. Він відповідає стандарту ДСТУ EN 14450 та має S1 рівень опору до зламу. Завдяки компактним габаритам сейф легко розмістити у будь-якому зручному місці.
Конструкція сейфа виконана з міцного металу: товщина дверей становить 4 мм, а корпусу — 3 та 4 мм, що забезпечує стійкість до механічних впливів. Ригельна система складається з 2 активних хромованих ригелів діаметром 25 мм, які обертаються та надійно фіксують двері.
Двері сейфу білі глянсові, а корпус білий матовий.
Для додаткової безпеки передбачені анкерні вузли, що дозволяють закріпити сейф до підлоги або стіни. Модель оснащена сертифікованим сейфовим кодовим електронним замком M-LOCKS виробництва Нідерландів. Конструкція передбачає одну знімну полицю для зручної організації внутрішнього простору.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Griffon |
| Країна виробник | Україна |
| Вид сейфа | готельні та меблеві сейфи, офісні та банківські сейфи, зломостійкі та вогнестійкі сейфи |
| Зламостійкість | Н0 клас |
| Колір | Білий |
| Тип замка | Електронний кодовий |
| Загальні | |
| Вага | 26 кг |
| Внутрішній об'єм | 35 л |
| Користувальницькі характеристики | |
| Внутрішнє відділення в сейфі | Полиця |
| Внутрішні габарити (ВхШхГ) | 29,4x41,7x29,1 см |
| Можливість анкерного кріплення | До підлоги та стіни, до підлоги, до стіни |
| Висота, мм | 300 |
| Габарити (ВхШхГ) | 30x42,5x34,5 см |
| Гарантія | 5 років на сейф, 12 місяців на замок |
| Глибина, мм | 345 |
| Доставка/Оплата | Доставка згідно тарифів перевізника |
| Замок | Електронний кодовий |
| Клас взламостійкості | Н0 |
| Кількість дверей | 1 |
| Комплектація | Сейф, гарантійний талон, сертифікат, інструкція |
| Матеріал корпусу | Метал |
| Назва відтінку | Білий |
| Призначення | Для дому, офісу, бізнесу |
| Сейф за типом захисту | Зламостійкий |
| Система замикання дверей | Ригельна система (2 хромованих активних ригелі, що обертаються, діаметр ригеля 25 мм) |
| Стан | Нове |
| Країна реєстрації бренду | Україна |
| Країна-виробник товару | Україна |
| Тип | Офісний, Меблевий, Елітний, Банківський |
| Тип покриття | Порошкове |
| Тип сейфа | Меблевий |
| Товщина бічних стінок | 3 мм |
| Товщина лицевої панелі | 4 мм |
| Ширина, мм | 425 |