
2 999 ₴
Навіть найдрібніші деталі не вислизнуть від Вашої уваги. Ідеальна якість зображення і фіксації відео, як вдень, так і вночі, завдяки 6-мегапіксельній матриці. Камера оснащена функцією виявлення руху об'єктів, двостороннім аудіо зв'язком для ефективного контролю Вашої безпеки. Модель має високий рейтинг стійкості до атмосферних впливів IP66, що гарантує надійну роботу на вулиці.
Камера високої роздільної здатності забезпечує якісні зображення, які можна масштабувати для виявлення важливих деталей. Камера працює на основі матриці SONYSTARVIS. З такою матрицею камера швидко реагує на зміну середовища (рух) за оптимального мережевого під'єднання та генерує кольорове зображення високої якості в темний час доби.
IP камера зовнішнього спостереження має високий рівень захисту від шкідливих впливів навколишнього середовища - IP66. Екстремально висока або низька температура не вплине на роботу камери.
IP камера 6MP GreenVision обладнана слотом для SD-карти. Такий спосіб архівації зручний, тому що можна легко переносити необхідні файли на інші носії та зберігати їх необхідну кількість часу. Завдяки вбудованому мікрофону, ви можете не тільки переглядати відео, але і прослуховувати аудіо. Це дасть змогу отримати додатковий рівень інформації або доказів.
Режими денного та нічного бачення. Камера забезпечує однаково якісне зображення у світлий і темний час доби, а також у похмуру (дощ, сніг, туман) погоду. Потужне інфрачервоне підсвічування дальністю до 30 метрів забезпечує достатній рівень освітлення вночі. Підсвічування автоматично активується, коли стає темно.
Віддалений перегляд з вашого смартфона за допомогою програми XMEye. Дивіться відеозаписи в реальному часі. Можливість налаштування параметрів системи, відтворення збережених подій тощо.
Карта пам'яті не входить до комплектації!
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | GreenVision |
| Країна виробник | Україна |
| Тип камери | IP |
| Форм-фактор | Купольний |
| Застосування | Вулична |
| Тип матриці | CMOS |
| Фізичний розмір матриці | 1/2.8" |
| Роздільна здатність (Мп) | 6 |
| Формат стиснення | H. 265, H.264+/H.264, H. 264, H.265+/H.265, MJPEG |
| Зображення картинки | Кольорова |
| Режим зйомки "День/ніч" | Так |
| Перемикання режимів "День/ніч" | Програмне |
| Наявність ІЧ-підсвічування | Так |
| Дальність ІЧ-підсвічування | 30 м |
| Стан | Новий |
| Датчик руху | Так |
| Наявність LED-підсвічування | Так |
| Дальність LED підсвічування | 30 м |
| Матриця | |
| Роздільна здатність матриці | 3072x2048 |
| Кількість мегапікселів | 6 Мп |
| Чутливість | 0.0001 люкс |
| Сигнал/шум | 56 дБ |
| Об'єктив | |
| Тип об'єктива | Монофокальний |
| Світлосила об'єктива | 1.6 F |
| Фокусна відстань | 2.8 мм |
| Кут огляду по горизонталі | 112 град. |
| Робота з зображенням | |
| WDR | Так |
| DNR | Так |
| BLC | Так |
| Виявлення руху | Так |
| Інтерфейси | |
| Бездротовий інтерфейс | Ні |
| Порт для SD-карти | Так |
| Вбудований мікрофон | Так |
| Загальні | |
| Антивандальний корпус | Так |
| Захист обладнання від води і пилу IP | IP66 |
| Живлення | Мережа 12В |
| Напруга | 12 В |
| Мінімальна робоча температура | -20 град. |
| Максимальна робоча температура | 60 град. |
| Довжина | 110 мм |
| Ширина | 110 мм |
| Висота | 89.2 мм |
| Вага | 250 г |
| Колір | Білий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Управління | Віддалений доступ |
| Гарантія | 12 місяців |
| Тип | Провідні |
| Вид | Купольні, Вуличні |
| Особливості | LED прожектор, POE, Для вулиці, запис звуку, можливість нічного знімання, Розумна |
| Тип встановлення | Зовнішній |
| Інтерфейси | LAN, Ethernet, RJ-45, Micro SD |
| Комплектація | Камера GreenVision, монтажний шаблон, моннтажний комплект, інструкція |
| Розміри | Ø 110 × 89.2 мм |
| Матеріал корпусу | Метал |
| Сумісність | Xmeye |
| Діапазон робочих температур | -20°C - +60°C |
| Розширення відео | 3072х2048 |
| Розмір матриці | 1/2.8" |
| Інфрачервона підсвітка | до 30 |
| Країна реєстрації бренду | Україна |
| Країна-виробник товару | Україна |
| Виробник і тип матриці | CMOS |
| Робоча вологість | до 90% |
| Слот для карт пам'яті | MicroSD |
| Максимальний об'єм карти пам'яті, ГБ | 256 |
| Доставка/Оплата | Доставка згідно тарифів перевізника |
| Ступінь захисту корпусу | IP66 |
| Формат відео | H.264, H.264H, H.264B, H.264+, H.265, H.265+, MJPEG |
| Сумісна версія ОС | Android 10.0 і вище,iOS 10 і вище |
| Висота в пакованні (см) | 15 |
| Дротові інтерфейси | LAN, RJ45, 1 x DC |
| Глибина в пакованні (см) | 15 |
| Ширина в пакованні (см) | 15 |
| Кількість в пакованні | 1 |
| Нічне знімання | IR+LED (30/30m) |
| Вага в пакованні, кг | 0.27 |