8 055 ₴
IP-відеокамера IMOU Cell PT 4G KIT 2 (IPC-B7ED-5M0TEA-EU/FSP14) — це повністю бездротова роботизована камера для зовнішнього відеоспостереження з роздільною здатністю 5 МП (2880×1620) при 15 к/с та світлочутливим сенсором 1/3" Progressive Scan CMOS. Камера демонструє високу чіткість і деталізацію як при денному освітленні, так і в темну пору доби — завдяки комбінованій нічній підсвітці.
Модель оснащена поворотним механізмом з можливістю обертання на 340° по горизонталі та нахилом на 90° по вертикалі, що дає змогу охопити майже всю навколишню територію та звести сліпі зони до мінімуму. Завдяки двом типам підсвітки — інфрачервоній (IR) і білому LED-освітленню, камера автоматично перемикається між чорно-білим і кольоровим нічним режимом залежно від рівня освітлення. Максимальна дальність підсвічування — до 20 метрів.
Модель підтримує не лише Wi-Fi, а й підключення через 4G LTE, що дає змогу використовувати камеру в місцях, де немає доступу до інтернету, просто вставивши карту nano-SIM. Це ідеальне рішення для об'єктів у сільській місцевості, на дачах, будівництвах, автостоянках тощо.
Камера обладнана акумулятором на 15 000 мАг, що дозволяє підтримувати автономну роботу пристрою до 280 днів. Для підтримки самозаряду передбачено сонячну панель, що входить до комплекту, та порт USB-C для резервного заряджання акумулятора.
Корпус із класом захисту IP66 забезпечує стійкість до пилу, вологи та перепадів температур, що дозволяє використовувати камеру на відкритому повітрі за будь-яких погодних умов.
Керування пристроєм здійснюється через застосунок Imou App (iOS/Android). Камера підтримує інтелектуальні функції відеоаналітики, зокрема виявлення руху, детекцію людини та автотрекінг — автоматичне стеження за об’єктом у кадрі. Якщо камера фіксує вторгнення, вмикається потужна сирена на 120 дБ. Вбудований мікрофон і динамік забезпечують двосторонній аудіозв’язок.
Компактні габарити, лаконічний дизайн і проста система кріплення дозволяють легко розмістити камеру в будь-якому зовнішньому середовищі — від приватного подвір’я до комерційного об’єкта.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | IMOU |
| Країна виробник | Китай |
| Тип камери | IP |
| Форм-фактор | Поворотний |
| Застосування | Вулична |
| Тип матриці | Progressive Scan CMOS |
| Фізичний розмір матриці | 1/3" |
| Роздільна здатність (Мп) | 5 |
| Формат стиснення | H. 265, H. 264 |
| Зображення картинки | Кольорова |
| Режим зйомки "День/ніч" | Так |
| Перемикання режимів "День/ніч" | Програмне |
| Наявність ІЧ-підсвічування | Так |
| Дальність ІЧ-підсвічування | 20 м |
| Стан | Новий |
| Датчик руху | Так |
| Наявність LED-підсвічування | Так |
| Дальність LED підсвічування | 20 м |
| Матриця | |
| Роздільна здатність матриці | 2880x1620 |
| Кількість мегапікселів | 5 Мп |
| Чутливість | 0.005 люкс |
| Сигнал/шум | 56 дБ |
| Об'єктив | |
| Тип об'єктива | Монофокальний |
| Світлосила об'єктива | 1.6 F |
| Фокусна відстань | 3.6 мм |
| Кут огляду по вертикалі | 41 град. |
| Кут огляду по горизонталі | 76 град. |
| Робота з зображенням | |
| WDR | Так |
| DNR | Так |
| BLC | Так |
| Виявлення руху | Так |
| Інтерфейси | |
| Бездротовий інтерфейс | Так |
| Порт для SD-карти | Так |
| Вбудований мікрофон | Так |
| Загальні | |
| Антивандальний корпус | Так |
| Захист обладнання від води і пилу IP | IP66 |
| Кут повороту | 340 град. |
| Кут нахилу | 90 град. |
| Живлення | Мережа 12В |
| Напруга | 5 В |
| Мінімальна робоча температура | -20 град. |
| Максимальна робоча температура | 50 град. |
| Довжина | 222 мм |
| Ширина | 181 мм |
| Висота | 177 мм |
| Вага | 1300 г |
| Колір | Білий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Управління | Віддалений доступ |
| Розмір матриці | 1/3" |
| Виробник і тип матриці | Progressive Scan CMOS |
| Ступінь захисту корпусу | IP66 |
| Нічне знімання | IR+LED (20/20m) |
| Вага в пакованні, кг | 1.32 |
| Гарантія | 12 місяців |
| Тип | Бездротові |
| Вид | Купольні, Вуличні |
| Особливості | LED прожектор, Для вулиці, запис звуку, можливість нічного знімання, Розумна, Трекінг |
| Тип встановлення | Зовнішній |
| Інтерфейси | Wi-Fi, Micro SD, Слот для SIM-картки |
| Комплектація | Камера IMOU, сонячна панель, блок живлення, кабель, монтажний шаблон, моннтажний комплект, інструкція |
| Розміри | 222×181×177 мм |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Сумісність | DMSS |
| Роздільна здатність камери | 5 |
| Діапазон робочих температур | -20°C - +50°C |
| Розширення відео | 2880x1620 |
| Інфрачервона підсвітка | до 30 |
| Країна реєстрації бренду | Китай |
| Країна-виробник товару | Китай |
| Бездротовий стандарт | Wi-Fi, 2.4 ГГц |
| Робоча вологість | до 90% |
| Слот для карт пам'яті | MicroSD |
| Максимальний об'єм карти пам'яті, ГБ | 512 |
| Поворот | 340 |
| Нахил | 90 |
| Доставка/Оплата | Доставка згідно тарифів перевізника |
| Формат відео | H. 264, 265 H. |
| Сумісна версія ОС | Android 10.0 і вище,iOS 10 і вище |
| Висота в пакованні (см) | 17 |
| Дротові інтерфейси | micro-USB, 1 x DC |
| Глибина в пакованні (см) | 22 |
| Ширина в пакованні (см) | 18 |
| Кількість в пакованні | 1 |