

2 580 ₴
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | SEVEN Systems |
| Країна виробник | Україна |
| HDMI відеовихід | Так |
| VGA відеовихід | Так |
| Дозвіл запису | 1296х1944 |
| Количество HDD | 1 |
| Кількість каналів | 4 |
| Тип відеореєстратора | DVR |
| Тип корпусу | Горизонтальний |
| Формат стиснення | H. 265, H. 264, H. 264+, H. 265+ |
| Інтерфейси | |
| RS-485 | Так |
| Кількість USB-портів | 3 |
| Загальні | |
| Висота | 43 мм |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Довжина | 260 мм |
| Живлення | Мережа 12В |
| Ширина | 215 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Зображення картинки | Кольорова |
| Кількість підключаються камер | 9 |
| Тип системи відеоспостереження | Гібридна |