



860 ₴
Енергоощадна кишеня — це пристрій комутації (вимикач), призначений для забезпечення ресурсозбереження і енергоощадження в готелях (наприклад, контроль за увімкненням і вимиканням електроприладів, ламп, кондиціонера та інше). Після того як гість відчиняє двері номера готелю, необхідно вставити готельну картку в кишеню, після чого в номері вмикається світло та кондиціонер. Після того, як гість покине номер і витягніть карту-ключ із кишені, електрика автоматично вимкнеться за кілька секунд.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | SEVEN Lock |
| Країна виробник | Україна |
| Загальні | |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Довжина | 85 мм |
| Живлення | Мережа 220В |
| Значення вихідного струму | 30 А |
| Напруга | 220 В |
| Ширина | 85 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Глибина врізної частини (мм) | 30 |
| Довжина врізної частини (мм) | 65 |
| Колір | Білий |
| Форма | Квадратна |
| Ширина врізної частини (мм) | 58 |