2 560 ₴
IP камера GreenVision GV-162-IP-FM-COA50-20 POE 5MP (Lite) у металевому корпусі використовують для відеоспостереження за прилеглою територією житлових будинків, офісних будівель, складів, виробничих приміщень тощо.
Функціональні можливості GV-162-IP-FM-COA50-20 POE 5MP (Lite) дозволяють записувати не лише відео, а й звук. Інтелектуальні можливості моделі дозволяють налаштувати приватні зони. Камера вміє з високою точністю виявляти рух об”єктів та надсилати тривожні сигнали.
Камери відеоспостереження серії Lite спеціально розроблені для користувачів, які цінують високу якість обладнання та можливість раціонально витрачати бюджет.
Висока світлочутливість зовнішньої IP камери GreenVision GV-162-IP-FM-COA50-20 POE 5MP (Lite) забезпечує якісне зображення вдень (без засвічування та відблисків) та чітку картинку при мінімальному освітленні.
Технічні характеристики GV-162-IP-FM-COA50-20 POE 5MP (Lite)
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | GreenVision |
| Країна виробник | Україна |
| Застосування | Вулична |
| Стан | Новий |
| Тип камери | IP |
| Форм-фактор | Циліндричний (bullet) |
| Фізичний розмір матриці | 1/2.8" |
| Загальні | |
| Вага | 350 г |
| Колір | Білий |
| Об'єктив | |
| Кут огляду по горизонталі | 100 град. |
| Тип об'єктива | Монофокальний |
| Фокусна відстань | 2.8 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Управління | Віддалений доступ |
| Тип встановлення | Зовнішній |
| Роздільна здатність камери | 5 Мп |
| Ступінь захисту корпусу | IP66 |
| Сумісна версія ОС | Android 10.0 і вище,iOS 10 і вище,iOS 11 і вище,iOS 12 і вище,IOS 13 і вище,iOS 14 і вище,iOS 15 і вище,iOS 16 і вище |
| Гарантія | 12 місяців |
| Тип | Провідні |
| Вид | Циліндричні, Вуличні |
| Особливості | PoE |
| Інтерфейси | LAN |
| Комплектація | Камера GreenVision; Набір елементів кріплення; З'єднувач кабельний герметичний RJ45; Інструкція |
| Розміри | 170x60x90 мм |
| Матеріал корпусу | Метал |
| Тип корпусу | Антивандальний |
| Діапазон робочих температур | -40 ~ +60 |
| Розширення відео | 2592x1944 |
| Запис звуку | Так |
| Розмір матриці | 1/2.8" |
| Можливість використання на вулиці | Так |
| Об'єктив в комплекті | Монофокальний |
| Інфрачервона підсвітка | до 20 м |
| Країна реєстрації бренду | Україна |
| Країна-виробник товару | Китай |
| Виробник і тип матриці | Low illumination CMOS Sensor |
| Кольорова зйомка | Так |
| Мінімальна освітленість | 0.01 Lux |
| Баланс білого | Автоматичний |
| Робоча вологість | до 95% |
| Мікрофон | Так |
| Слот для карт пам'яті | Немає |
| Максимальний об'єм карти пам'яті, ГБ | Немає |
| Доставка/Оплата | Доставка згідно тарифів перевізника |
| Можливість нічної зйомки | Так |
| Динамік зворотного зв'язку | Немає |
| Формат відео | H. 264, 265 H. |