



65 000 ₴
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Ritar |
| Країна виробник | Китай |
| Колір корпусу | Чорний |
| Матеріал виготовлення корпусу | Пластик ABS |
| Напрацювання | 4500 циклів заряду |
| Напруга | 51.2 В |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вид | Акумулятор |
| Гарантія | 24 місяці |
| Доставка/Оплата | Доставка згідно тарифів перевізника |
| Ємність | 150 |
| Ємність акумулятора | 150 |
| Необхідність обслуговування | Необслуговувані |
| Робоча температура | -20°C ~ +60°C |
| Розміри | 44,2 x 40 x 26 мм |
| Країна реєстрації бренду | Китай |
| Країна-виробник товару | Китай |
| Тип АКБ | Літій-залізо-фосфатний (LiFePO4) |
| Тип акумулятора | Літій-залізо-фосфатний (LiFePO4) |
| Тип пристрою | LiFePO4 |
| Колір | Чорний |