17 550 ₴
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Orbus |
| Країна виробник | Китай |
| Колір корпусу | Синій |
| Матеріал виготовлення корпусу | Пластик ABS |
| Напрацювання | 900 циклів заряду |
| Напруга | 12 В |
| Стан | Новий |
| Тип акумулятора | GEL |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 47 кг |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вид | Акумулятор |
| Гарантія | 12 місяців |
| Доставка/Оплата | Доставка згідно тарифів перевізника |
| Ємність | 150 |
| Ємність акумулятора | 150 |
| Необхідність обслуговування | Необслуговувані |
| Робоча температура | -20°C ~ +60°C |
| Розміри | 48,5 x 17,2 x 24 мм |
| Країна реєстрації бренду | Китай |
| Країна-виробник товару | Китай |
| Тип АКБ | Гелевий |
| Тип пристрою | Гелевий (GEL) |
| Колір | Синій |