1 630 ₴
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Ritar |
| Країна виробник | Китай |
| Колір | Сірий |
| Напрацювання | 600 циклів заряду |
| Стан | Новий |
| Струм заряду | 1.2 А |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 4.05 кг |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вид | Акумулятор |
| Гарантія | 12 місяців |
| Доставка/Оплата | Доставка згідно тарифів перевізника |
| Ємність | 12 |
| Ємність акумулятора | 12 |
| Матеріал виготовлення корпусу | Пластик ABS |
| Напруга | 12 В |
| Необхідність обслуговування | Необслуговувані |
| Робоча температура | -20°C ~ +60°C |
| Розміри | 15,1 x 9,9 x 9,7 мм |
| Країна реєстрації бренду | Китай |
| Країна-виробник товару | Китай |
| Тип АКБ | AGM |
| Тип акумулятора | Тяговий (DMZ) |
| Тип пристрою | Тяговий (DMZ) |
| Колір корпусу | Сірий |