Лінійно-інтерактивне джерело безперебійного живлення LPM-700VA-P має споживану потужність - 700VA/490W. Застосовується для стабілізації напруги в електромережі та короткочасної автономної роботи побутової, офісної або промислової техніки у випадках відключення електроенергії.
Даний ДБЖ здатний забезпечити безперебійним живленням:
Потужність. Дозволяє забезпечити резервне живлення пристрою потужністю до 490 Вт.
Діапазон вхідної напруги. Широкий діапазон стабілізації напруги дозволяє убезпечити техніку від серйозних перепадів мережі.
Ємність акумулятора. Прилад попередньо містить вбудований акумулятор, без необхідності додаткової купівлі та обслуговування.
Матеріал корпусу. Міцний корпус із ударостійкого пластику прослужить вам довго і витримає механічну дію.
Мінімальний час перемикання на АКБ. Максимально короткий час перемикання ДБЖ у режим живлення від батареї 2-6 мілісекунд та час забезпечення резервного живлення до 15 хвилин залежно від навантаження.
Час роботи лінійно-інтерактивного ДБЖ LPM-700VA-P в автономному режимі (від акумуляторної батареї) - 10-15 хвилин. Час перемикання в автономний режим - 4-6 мс.
ДБЖ LPM-700VA-P працює в умовах вхідної напруги в мережі від 145-290V. Величина вихідної напруги - 220V±10%. Частотний діапазон - 50/60 Hz. Форма вихідної напруги - апроксимована синусоїда. Захисний функціонал інтерактивного джерела безперебійного живлення LPM-700VA-P (490Вт) має наступні типи захисту: від короткого замикання, стрибків напруги, перевантаження, розряду і надлишкового заряду батарей.
ДБЖ рекомендується застосовувати для телевізійного або звукового обладнання (у тому числі пристрої для охоронного відеоспостереження), кухонної та побутової техніки, а так само для освітлювальних приладів. Тип підключення до мережі - євровилка. Для підключення електричних приладів, з зовнішньої сторони корпусу ДБЖ LPM-700VA-P є дві розетками (тип - євро).
Матеріал виготовлення корпусу - високоякісний пластик. Колір корпусу - чорний. Із зовнішнього боку корпусу, крім вилки та розеток, розташована світлова LCD індикація, яка показує в якому режимі працює LPM-700VA-P (від мережі або від акумулятора). Габаритні розміри - 310х90х140 мм. Вага - 4,1 кг.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | LogicPower |
| Страна производитель | Украина |
| Индикация | Световая |
| Количество входных розеток | 2 шт |
| Материал корпуса | Пластик |
| Состояние | Новое |
| Защита | |
| Автоматическая регулировка напряжения | Да |
| Защита от короткого замыкания | Да |
| Защита от перегрузки | Да |
| Защита от перегрева | Да |
| Защита от переполюсовки | Да |
| Тип корпуса | Негерметичный |
| Габаритные размеры | |
| Вес | 4.1 кг |
| Технические характеристики | |
| Выходное напряжение | 230 В |
| Максимальное входное напряжение | 290 В |
| Максимальная мощность | 490 Вт |
| Минимальное входное напряжение | 145 В |
| Тип ИБП | Линейно-интерактивный (Line-Interactive) |
| Тип аккумулятора | AGM |
| Время переключения | 6 мс |
| Частота тока | 60 Гц |
| Пользовательские характеристики | |
| EAN | 6900031720011 |
| Аккумуляторная батарея | Встроенная |
| Время переключения на батарею | 4-6 мс |
| Время работы при полной нагрузке, мин | 10 - 15 |
| Входная частота, Гц | 50/60 |
| Выходная частота, Гц | 50/60 |
| Выходное напряжение, В | 220±10% |
| Габариты | 280 x 140 x 100 мм |
| Гарантия | 24 месяца |
| Диапазон входного напряжения при работе от сети | 145 - 290 В |
| Доставка/Оплата | Доставка згідно тарифів перевізника |
| Емкость, А*ч | 7 |
| Защита | Защита от перезарядки, От высоковольтных импульсов, От перегрузки, От короткого замыкания |
| Количество Euro-розеток (Schuko), шт | 2 |
| Количество розеток | 2 х Schuko |
| Количество фаз (вход/выход) | 1/1 |
| Комплектация | UPS, кабель питания, инструкция |
| Максимальный КПД, % | 80 |
| Мощность | 700 ВА |
| Назначение | Для дома, Для компьютера, Для серверов, Для роутера, Для видеонаблюдения |
| Напряжение, В | 12 |
| Номинальная мощность | 490 Вт |
| Особенности | Холодный старт, Со стабилизатором напряжения, Со звуковой сигнализацией |
| Параметры вывода | EURO |
| Рабочая температура | 0 ~ +40 °C |
| Расположение розеток | Сзади |
| Страна регистрации бренда | Украина |
| Страна-производитель товара | Украина |
| Тип архитектуры | Линейно-интерактивные (line-interactive) |
| Тип батареи | 7-12 |
| Тип используемой батареи | Подключаемая AGM аккумуляторная батарея: 12V; 1x7Ah |
| Тип монтажа | Напольные (tower) |
| Тип устройства | Линейно-интерактивный |
| Форма выходного напряжения | Аппроксимированная (ступенчатая) синусоида |
| Цвет | Черный |