Лінійно-інтерактивне джерело безперебійного живлення з апроксимованою синусоїдою LPM-825VA стабілізує вхідну напругу в мережі у діапазоні 145-290V до величини вихідної напруги - 220V±10% при частоті 50/60 Hz. Захисний функціонал інтерактивного джерела безперебійного живлення LPM-825VA (577Вт) має наступні типи захисту: від короткого замикання, стрибків напруги, перевантаження, розряду і надлишкового заряду батарей.
ДБЖ LPM-825VA є ідеальним рішенням (за критерієм ціна - якість) для під"єднання до кухонної або побутової техніки, телевізійного або звукового обладнання (у тому числі пристрої охоронного відеоспостереження), а так само до освітлювальних приладів. Споживана потужність - 825VA/577W.
Крім стабілізації напруги в мережі, ДБЖ LPM-825VA забезпечує короткочасну автономну роботу обладнання в умовах відключення електроенергії. Час роботи в автономному режимі (від акумуляторної батареї) - 10-15 хвилин. Час перемикання в автономний режим - 4-6 мс.
Чому цю модель обирають наші клієнти?
Джерело безперебійного живлення LPM-825VA під"єднується до мережі за допомогою євровилки. Зовнішня сторона корпусу обладнана двома розетками європейського типу для під"єднання електричних приладів.
Потужність. Дозволяє забезпечити резервне живлення пристрою потужністю до 577 Вт.
Діапазон вхідної напруги. Широкий діапазон стабілізації напруги дозволяє убезпечити техніку від серйозних перепадів мережі.
Ємність акумулятора. Прилад попередньо містить вбудований акумулятор, без необхідності додаткової купівлі та обслуговування.
Матеріал корпусу. Міцний металевий корпус прослужить вам довго і витримає механічну дію.
Мінімальний час перемикання на АКБ. Максимально короткий час перемикання ДБЖ у режим живлення від батареї 2-6 мілісекунд та час забезпечення резервного живлення до 15 хвилин залежно від навантаження.
Із зовнішнього боку корпусу розташована світлова LCD індикація, яка показує в якому режимі працює прилад (від мережі або від акумулятора). Габаритні розміри - 305х85х139 мм. Вага - 5.6 кг. Матеріал виготовлення корпусу - металевий сплав. Колір корпусу - чорний.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | LogicPower |
| Страна производитель | Украина |
| Индикация | Световая |
| Количество входных розеток | 2 шт |
| Материал корпуса | Металл |
| Состояние | Новое |
| Защита | |
| Автоматическая регулировка напряжения | Да |
| Защита от короткого замыкания | Да |
| Защита от перегрузки | Да |
| Защита от перегрева | Да |
| Защита от переполюсовки | Да |
| Тип корпуса | Негерметичный |
| Габаритные размеры | |
| Вес | 5.5 кг |
| Технические характеристики | |
| Выходное напряжение | 230 В |
| Максимальное входное напряжение | 290 В |
| Максимальная мощность | 577 Вт |
| Минимальное входное напряжение | 145 В |
| Тип ИБП | Линейно-интерактивный (Line-Interactive) |
| Тип аккумулятора | AGM |
| Время переключения | 6 мс |
| Частота тока | 60 Гц |
| Пользовательские характеристики | |
| EAN | 6900031730010 |
| Аккумуляторная батарея | Встроенная |
| Время переключения на батарею | 4-6 мс |
| Время работы при полной нагрузке, мин | 10 - 15 |
| Входная частота, Гц | 50/60 |
| Выходная частота, Гц | 50/60 |
| Выходное напряжение, В | 230±10% |
| Габариты | 310 x 140 x 85 мм |
| Гарантия | 24 месяца |
| Диапазон входного напряжения при работе от сети | 145-290 В |
| Доставка/Оплата | Доставка згідно тарифів перевізника |
| Емкость, А*ч | 9 |
| Защита | Защита от перезарядки, От высоковольтных импульсов, От перегрузки, От короткого замыкания |
| Количество Euro-розеток (Schuko), шт | 2 |
| Количество розеток | 2 х Schuko |
| Количество фаз (вход/выход) | 1/1 |
| Комплектация | UPS, кабель питания, инструкция |
| Максимальный КПД, % | 80 |
| Мощность | 825 ВА |
| Назначение | Для дома, Для компьютера, Для серверов, Для роутера, Для видеонаблюдения |
| Напряжение, В | 12 |
| Номинальная мощность | 577 Вт |
| Особенности | Холодный старт, Со стабилизатором напряжения, Со звуковой сигнализацией |
| Параметры вывода | EURO |
| Рабочая температура | 0 ~ +40 °C |
| Расположение розеток | Сзади |
| Страна регистрации бренда | Украина |
| Страна-производитель товара | Украина |
| Тип архитектуры | Линейно-интерактивные (line-interactive) |
| Тип батареи | 9-12 |
| Тип используемой батареи | Подключаемая AGM аккумуляторная батарея: 12V; 1x9Ah |
| Тип монтажа | Напольные (tower) |
| Тип устройства | Линейно-интерактивный |
| Форма выходного напряжения | Аппроксимированная (ступенчатая) синусоида |
| Цвет | Черный |