Представлена в нашому каталозі модель інтерактивного ДБЖ LP-U600VA-3PS (360Вт) відрізняється привабливими характеристиками та функціоналом, завдяки чому зможе успішно впоратися з усіма поставленими завданнями: забезпечення резервним електроживленням приладів в будинку або офісі, а також ефективний захист електроніки від різноманітних перешкод в електромережі.
Джерело безперебійного живлення LP-U600VA-3PS (360Вт) (лінійно-інтерактивний тип) має показник потужності - 600/360 VA/W і вхідну напругу - 145-295 V. Захисний функціонал інтерактивного джерела безперебійного живлення LP-U600VA-3PS (360Вт) має наступні типи захисту: від короткого замикання, стрибків напруги, перевантаження, розряду і надлишкового заряду батарей. Автопідзарядка пристрою виконується у вимкненому стані. Має 3 євророзетки, функції холодного старту та повторного запуску при відновленні напруги в мережі. ДБЖ має технологію триступінчастої зарядки АКБ, що значно скорочує час перезарядки. Завдяки технології інтелектуального керування акумулятором його заряджання відбувається з урахуванням температурної компенсації, що збільшує термін служби акумулятора.
Кількість розеток збільшена до 3 - Ви можете підключити ще більше пристроїв до свого ДБЖ.
Збільшено діапазон вхідної напруги - покращена стабілізація вхідної напруги без використання акумулятора.
Збільшено коефіцієнт потужності - Ви можете підключити ще потужніші пристрої до свого ДБЖ.
Оновлено програмне забезпечення та модифіковано мікропроцесорне керування - Ваш ДБЖ працюватиме ще ефективніше, збільшується його термін служби.
Товщина пластику збільшена - корпус Вашого ДБЖ став ще міцнішим.
Сучасний дизайн та ергономічність - краса та зручність із зручною та зрозумілою індикацією стану роботи.
Гарантія: 24 місяці - Ви завжди можете покластися на нас, як на надійного постачальника, ми вирішимо будь-яке питання щодо гарантійного або сервісного обслуговування нашого обладнання.
Якщо необхідно організувати у вашому будинку або офісі якісну систему резервного електроживлення, лінійно-інтерактивне ДБЖ LP-U600VA-3PS (360Вт) - це оптимальне і доступне за своєю вартістю рішення. Модель обладнана USB інтерфейсом для підключення до персональних комп"ютерів.
УВАГА! Щоб активувати програмне забезпечення при запиті серійного номера пристрою, введіть серійний номер, зазначений на стікері, який знаходиться на диску з драйверами.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | LogicPower |
| Страна производитель | Украина |
| Индикация | Световая |
| Количество входных розеток | 3 шт |
| Материал корпуса | Пластик |
| Состояние | Новое |
| Защита | |
| Автоматическая регулировка напряжения | Да |
| Защита от короткого замыкания | Да |
| Защита от перегрузки | Да |
| Защита от перегрева | Да |
| Защита от переполюсовки | Да |
| Тип корпуса | Негерметичный |
| Габаритные размеры | |
| Вес | 4.5 кг |
| Технические характеристики | |
| Выходное напряжение | 220 В |
| Максимальное входное напряжение | 295 В |
| Максимальная мощность | 360 Вт |
| Минимальное входное напряжение | 145 В |
| Тип ИБП | Линейно-интерактивный (Line-Interactive) |
| Тип аккумулятора | AGM |
| Время переключения | 6 мс |
| Частота тока | 60 Гц |
| Пользовательские характеристики | |
| EAN | 6900161580011 |
| Аккумуляторная батарея | Встроенная |
| Время переключения на батарею | 2-6 мс |
| Время работы при полной нагрузке, мин | 10 - 15 |
| Входная частота, Гц | 50/60 |
| Выходная частота, Гц | 50/60 |
| Выходное напряжение, В | 220±10% |
| Габариты | 255 x 95 x 175 мм |
| Гарантия | 24 месяца |
| Диапазон входного напряжения при работе от сети | 145-295 В |
| Доставка/Оплата | Доставка згідно тарифів перевізника |
| Емкость, А*ч | 7 |
| Защита | Защита от перезарядки, От высоковольтных импульсов, От перегрузки, От короткого замыкания |
| Интерфейсы | 1 х USB Type-A, RJ-45 |
| Количество Euro-розеток (Schuko), шт | 3 |
| Количество розеток | 3 х Schuko |
| Количество фаз (вход/выход) | 1/1 |
| Комплектация | UPS, кабель питания, кабель USB Type-A - Type-A, диск с ПО, инструкция |
| Максимальный КПД, % | 80 |
| Мощность | 600 ВА |
| Назначение | Для дома, Для компьютера, Для серверов, Для роутера, Для видеонаблюдения |
| Напряжение, В | 12 |
| Номинальная мощность | 360 Вт |
| Особенности | Холодный старт, Со стабилизатором напряжения, Со звуковой сигнализацией |
| Параметры вывода | EURO |
| Рабочая температура | 0 ~ +40 °C |
| Расположение розеток | Сверху |
| Страна регистрации бренда | Украина |
| Страна-производитель товара | Украина |
| Тип архитектуры | Линейно-интерактивные (line-interactive) |
| Тип батареи | 7-12 |
| Тип используемой батареи | Подключаемая AGM аккумуляторная батарея: 12V; 1x7Ah |
| Тип монтажа | Напольные (tower) |
| Тип устройства | Линейно-интерактивный |
| Форма выходного напряжения | Аппроксимированная (ступенчатая) синусоида |
| Цвет | Черный |