Корзина
344 отзыва
Надежный продавец Prom.ua
МЫ РАБОТАЕМ ДЛЯ ВАС В ПЕРИОД КАРАНТИНА!Перейти к покупкам
CamerTON - №1 Гипермаркет систем безопасности
Контакты
CamerTON - №1 Гипермаркет систем безопасности в Западной УкраинеВідділ продажу
УкраинаЛьвовская областьСтрийулица Тараса Шевченка, 179
+380932001030
+380688090900
0932001030
Карта
Наличие документов
Знак Наличие документов означает, что компания загрузила свидетельство о государственной регистрации для подтверждения своего юридического статуса компании или физического лица-предпринимателя.
+380932001030
+380688090900

Як вибрати меблевий сейф

Як вибрати меблевий сейф

Що таке меблевий сейф?

Меблеві сейфи - це невеликі за розмірами, але досить місткі сейфи. Ключова перевага меблевих сейфів - це їх компактність. Меблевий сейф, можна легко розмістити в зручному для вас місці, в шафі або під робочим столом. Гроші, документи, коштовності, та необхідні документи, розміщені в такому сейфі, завжди будуть знаходитися у Вас під рукою і водночас у безпеці. Завдяки габаритам і помірній ціні, саме меблеві сейфи стали найбільш популярними видами сейфів.

 

Як підібрати Меблевий сейф?

Спершу, необхідно визначити місце установки, площа простору, в якому розміщуватиметься сейф. Також, слід враховувати допустиме навантаження на поверхню, оскільки вага металевих конструкцій сягає - від 2 - 38 кілограмів. Інші важливі характеристики: товщина стінки, двері, матеріал конструкції, спосіб установки, комплектація. Запірні пристрої підбирають виходячи з особистих переваг, якості механізму. Розмір моделі залежить від обсягу збережених документів і речей.

Зручність застосування такого пристрою є головною перевагою. Монтаж в меблі, нерідко здійснюється без будь-якого маскування, однак такого роду сейфи також показують хороший ступінь захисту.

 

Види замків меблевих сейфів:

 • Ключовий - Нема потреби запам'ятовувати комбінацію коду, простота та зручність використання, як правило ключ поставляється у 2 екземплярах із запасним ключем.
 • Електронний кодовий - Замки зручні в експлуатації, кодуються, як правило, паролем до 8 цифр. Немає необхідності носити з собою ключ або запам'ятовувати складні комбінації  чисел, замки легко та просто кодуються унікальним паролем.
 • Механічний кодовий - Відрізняється високим ступенем надійності, для кодування використовуються три пари чисел. Один з найстаріших й основних варіантів блокування сейфів. Перевагою такого замку є його високий ступінь надійності й те, що він не вимагає електроживлення.

 

Основні плюси меблевих сейфів наступні:

 • Невеликі габарити та приховане розміщення;
 • Хороший рівень захисту, який забезпечується за допомогою електронних замків;
 • Відсутність необхідності монтажу;
 • Оперативний доступ до матеріальних цінностей в екстрених ситуаціях.

У західних країнах, меблеві сейфи для зберігання грошей, цінних паперів й важливих речей є культовим предметом, який можна зустріти практично в будь-якому будинку. Однак в даному типі пристроїв, ніяк не уникнути наявності деяких негативних моментів.

 

Основні мінуси меблевих сейфів:

У процесі придбання та установки сейфа, ми в першу чергу думаємо про забезпечення безпеки тих чи інших цінностей. Затратити чималі кошти на подібного роду обладнання людина готова тільки в тому випадку, коли воно здатне надійно захистити його активи від протиправних посягань. У разі, використання меблевого сейфа, повний захист матеріальних цінностей гарантована бути не може.

 

Меблеві сейфи мають такі недоліки:

 • Можливість крадіжки всього сейфа з його внутрішнім змістом;
 • Простий демонтаж сейфа за допомогою руйнування меблів;
 • Швидке знаходження обладнання навіть непрофесійним злодієм;
 • Відносно висока ціна.

 

У нашому інтернет-магазині CamerTON, Ви знайдете широкий вибір та найкращі моделі сейфів українського виробника Griffon, Ferocon, ЛУКА. Якщо, у Вас виникають труднощі з підбором, наші експерти підберуть Вам правильне рішення.

Другие статьи