Корзина
293 отзыва
Надежный продавец Prom.ua
МЫ РАБОТАЕМ ДЛЯ ВАС В ПЕРИОД КАРАНТИНА!Перейти к покупкам
CamerTON - №1 Гипермаркет систем безопасности
Контакты
CamerTON - №1 Гипермаркет систем безопасностиВідділ продажу
УкраинаЛьвовская областьСтрийулица Тараса Шевченка, 179
+380932001030
+380688090900
09320010300932001030
Карта

Якість FHD – Відеодомофон  майбутнього

Якість FHD – Відеодомофон  майбутнього

Представлені новинки нових відеодомофонів 2МП.

Відтепер у нашому інтетернет магазині  CamerTON з’явились відеодомофони в новій якості  FHD (2 Мп).  У нас на сайті camerton.com.ua представлені дані моделі від наступних брендів: Slinex, ARNY, ATIS, Bas-IP, Commax, PoliceCam та  Neolight.

Відеодомофон , який оснащений  потужнішою камерою (FHD),  допоможе Вам краще побачити  чи розпізнати вашого відвідувача. Переваги такої якості - якісна, чітка, реалістична картинка, що надзвичайно важливо для людей з поганим зором, так само покращує видимість вночі, так як у відео панелях присутні інфрачервона підсвітка, яка активовує нічне бачення.

 Важливе місце займає правильний підбір обладнання, тобто,  стара відеопанель може підійти до нового відеодомофона, але ніяк не навпаки, також більшість відеодомофонів мають функцію мультиформатність. А це значить, що можна підключати відеокамери т авідеопанелі різних виробників та форматів зйомки.

 

Де придбати відеодомофон FHD?

У нас в Інтернет-магазину CamerTON, ви зможете не тільки придбати дані моделі, але й замовити професійний монтаж системи відеодомофонії. Наші експерти виконають свою роботу якісно та швидко. У нас професійна команда, яка більше 5 років має досвід в даній сфері і загартована складними об'єктами.

Другие статьи