Корзина
293 отзыва
Надежный продавец Prom.ua
МЫ РАБОТАЕМ ДЛЯ ВАС В ПЕРИОД КАРАНТИНА!Перейти к покупкам
CamerTON - №1 Гипермаркет систем безопасности
Контакты
CamerTON - №1 Гипермаркет систем безопасностиВідділ продажу
УкраинаЛьвовская областьСтрийулица Тараса Шевченка, 179
+380932001030
+380688090900
09320010300932001030
Карта

Чи варто купувати домофон комплектом?

Чи варто купувати домофон комплектом?

В інтетернет магазині  CamerTON ви можете знайти понад  100 моделей комплектів,  завдяки чому, ви зможете обрати потрібне  для Вас рішення, як по ціні так і за параметрам. Для Вас наведено найширший асортимент комплектів провідиних та безпровідних омофонів, найкращих виробників таких як: ARNY, Atis, BAS-IP, Commax, Dahua, Ezviz, GreenVision, Hikvision, Neolight, Slinex.

 

 

Переваги купівлі комплекту відеодомофону 

  • Дешеше. Як правило, комплектом придбати вигідніше, через нижчу вартість, аніж купувати кожен елемент окремо.
  • Сумісність. Не виникає складності із сумісністю обладнання, так як при не  вірному підборі обладнання відеопанель може не коректно, або зовсім не передавати відео зображення на монітор. Тобто, якщо якість панелі виклику в якості HD, тоді і монітор повинен підтримувати даний формат.

 

Домофон може складатися з наступних елементів:

 

Види комплектацій відеодомофонів

Існують різні види комплектації, так як у кожного індивідуальна ситуація. У когось стоїть задача встановити у квартиру, приватний будинок чи офісне приміщення.

Розглянемо найпоширеніші варіанти:

  1. Панель виклику + монітор – це класичний набір панелі і відеодомофона використовується як в житлових квартирах, будинках, офісах і підприємствах.
  2. Панель виклику + монітор + камера - це набір з камерою може використовуватися в приватних будинках, де існують сліпі зони, за якими потрібен нагляд. Також можливе використання в офісах, де потрібен огляд території біля під'їзду.
  3. Панель виклику + монітор + замок - це набір з замком може використовуватися як комплект відеодомофона для квартири або будинку для віддаленого відкривання дверей. Використовується надійний електромеханічний замок з додатковою кнопкою для відмикання і можливістю відкриття ключем. У комплект поставки входить блок управління замком ( БУЗ ), необхідний для подачі живлення на замок для його відкривання.

 

В інтетернет магазині  CamerTON також діє післяпродажне обслуговування наших клієнтів , завдяки чому, ви можете отримати від наших експертів усі відповіді на ваші технічні питання чи отримати консультацію, щодо налаштування системи.

Другие статьи